kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Naujos UAB „Vilniaus vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos

Vilniaus rajono savivaldybės taryba 2017 m. liepos 28 d. sprendimu Nr. T3-312 trejų metų laikotarpiui nustatė naujas, reikšmingai sumažėjusias UAB „Vilniaus vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugų bazines kainas.


Tarybos sprendimas mažinti geriamo vandens kainą priimtas atsižvelgus į Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nutarimą ir UAB „Vilniaus vandenys“ siūlymą mažinti daugelio geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų. Paskutinį kartą UAB „Vilniaus vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bei pardavimo kainos buvo keičiamos 2014 m.

UAB „Vilniaus vandenys“ vartotojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kaina sudarys 1,12 Eur už kubinį metrą (be PVM), t. y. bus 20 proc. mažesnė, palyginus su dabar galiojančia. Tuo tarpu vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, įvaduose paslauga atpigs 17 proc. ir kainuos 1,06 Eur už kubinį metrą (be PVM). Įmonėms geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina taip pat mažės penktadaliu – iki 1,10 Eur (be PVM) už kubinį metrą.

Patvirtintos ir diferencijuotos abonentų atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros bei vartotojų aptarnavimo paslaugos kainos. Mėnesinė pardavimo kaina daugiabučiuose gyvenantiems klientams, turintiems nuosavus vandens apskaitos prietaisus, išliks nepakitusi – 0,52 Eur (be PVM) butui per mėnesį, o kai įrengtas Bendrovei priklausantis skaitiklis – kaina padidės 5 euro centais ir sieks 0,83 Eur (be PVM) butui per mėnesį. Individualių namų gyventojai su nuosavu skaitikliu mokės 0,60 Eur (be PVM) namui per mėnesį, o besinaudojantys Bendrovės apskaitos prietaisu – 0,97 Eur (be PVM) namui per mėnesį.

Naujos kainos įsigalios nuo rudens, jeigu jas savo gyventojams patvirtins ir likusios regiono savivaldybės – Vilniaus miesto, Šalčininkų ir Švenčionių bei pritars Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija.

Shadow up