kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono sportininkai Lietuvos vasaros biatlono čempionate Ignalinoje iškovojo 8 aukso medalius

Rugpjūčio 22-23 dienomis Ignalinoje susirinko stipriausi Lietuvos biatlonininkai pasivaržyti dėl Lietuvos biatlono čempiono titulų. Varžybose startavo visi Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių 2018 kandidatai, tarp kurių yra ir Karol Dombrovski iš Nemenčinės.


Pirmadienį sportininkai rungtyniavo sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint.

Karol Dombrovski startavo pirmas, bet tai jam nesutrukdė labai greitai važiuoti riedslidėmis, šaudyme gulint ir stovint suklydo po kartą ir tapo nugalėtoju, palikdamas už nugaros Tomą Kaukėną ir Vytautą Strolią. Karolis 10 km įveikė per 26 min. 31 sek. ir pasidabino aukso medaliu.

Nikita Romanov startavo jaunimo grupėje su vyresniais sportininkais, greičiausiai įveikė pirmą ratą, bet šaudykloje suklydo šešis kartus ir finišavo antras, įveikęs 10 km per 33 min. 16 sek.

Mergaičių 2001-2002 m. gim. grupėje Viktorija Romanova ir Sara Urumova startavo 5 km distancijoje. Viktorija greitai nuvažiavo pirmus du kilometrus, šaudyme gulint suklydo kartą ir pirmavo. Antrame rate dideliu greičiu leisdamasi nuo kalno susižeidė, kas sutrukdė merginai taikliai atlikti šaudymą stovint. Viktorija suklydo 4 kartus, bet greitai įveikusi baudos ratus ir paskutinį ratą, finišavo pirma su rezultatu 19 min. 23 sek. Sara Urumova šaudykloje suklydo 5 kartus, bet krito šlapioje baudos rato trasoje nubrozdinus kelius ir finišavo trečia, iškovodama bronzos medalį.

Vaikinų grupėje Romualdas Aleksandrovas šaudykloje suklydo 5 kartus ir užėmė 4 vietą, 6 km nuvažiavęs per 18 min. 53 sek.

Ruslanas Pukšto vaikinų 1998-2000 m. gim. grupėje 7,5 km distancijoje užėmė 4 vietą su rezultatu 24 min. 54 sek.

Dar du medalius mūsų rajono sportininkai iškovojo 2003-2005 m. gim. grupėje. Kamilė Jakubauskaitė iškovojo aukso medalį, 4 km. distanciją įveikusi per 13 min. 32 sek. Kamilė šaudyme suklydo 4 kartus, bet buvo labai greita trasoje ir iškovojo aukso medalį.

Marek Griniuk šaudykloje suklydo 7 kartus ir užėmė 3 vietą, įveikęs 5 km per 16 min. 08 sek.

Antradienį vyko persekiojimo rungtis, kurioje sportininkai startavo atsižvelgiant į sprinto rezultatus.

Karol Dombrovski startavo pirmas, šaudant gulomis abu kartus suklydo po vieną kartą, stovint – du kartus pataikė į visus taikinius ir finišavo pirmas, iškovodamas antrą aukso medalį.

Nikita Romanov keturiose ugnies linijose suklydo 5 kartus, buvo greitas trasoje ir nugalėjo jaunimo grupėje, iškovodamas Lietuvos vasaros biatlono čempionato aukso medalį.

Ruslan Pukšto jaunių grupėje 10 km distancijoje užėmė trečią vietą su rezultatu 36 min. 41 sek., keturiose ugnies linijose suklydęs 5 kartus.

Romualdas Aleksandrovas vaikinų 2001-2002 m. gim. grupėje startavo iš ketvirtos pozicijos, atsilikdamas 1 min. 09 sek. nuo lyderio. Romualdas greitai važiavo riedslidėmis, šaudykloje suklydo 8 kartus ir į paskutinį 1 km ratą išvažiavo trečias, atsilikdamas 8 sek. nuo antroje vietoje važiavusio Ignalinos atstovo. Romualdas į kalną pasivijo varžovą ir finišavo antras, iškovodamas sidabro medalį.

Viktorija Romanova ir Sara Urumova varžėsi 6 km distancijoje. Viktorija startavo pirma, du kartus šaudant gulomis pataikė į visus taikinius, stovint pataikė į 7 taikinius ir finišavo pirma, iškovodama antrą aukso medalį. Sara Urumova startavo trečia, šaudykloje suklydo 10 kartų ir finiše išsaugojo trečią vietą.

Kamilė Jakubauskaitė mergaičių 2003-2005 m. gim. grupėje startavo pirma, trijose šaudymuose gulomis suklydo 9 kartus, bet išsaugojo 1 vietą ir iškovojo antrą Lietuvos vasaros biatlono čempionato aukso medalį, 5 km įveikusi per 23 min. 15 sek.

Marek Griniuk vaikinų grupėje startavo trečias, šaudykloje suklydo 9 kartus, bet labai greitai važiavo distancijoje ir nugalėjo. Marek 6 km įveikęs per 23 min.59 sek., pasidabino aukso medaliu.

Vilniaus rajono sportininkai iškovojo 14 medalių, iš kurių 8 – aukso. Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės. 


Vilniaus rajono savivaldybės
sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski 


Shadow up