kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Konstitucijos žinias Savivaldybėje pasitikrino ir moksleiviai, ir teisininkai

Šiandien, spalio 3-ią dieną, minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, Vilniaus rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko I Konstitucijos egzamino etapas, kuriame tradiciškai savo žinias pasitikrino Vilniaus rajono Pagirių gimnazijos ir Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijų moksleiviai.


Savivaldybės didžiojoje salėje savo Konstitucijos žinias iš viso tikrino 25 gyventojai, iš jų 13 mokinių iš Vilniaus rajono Pagirių gimnazijos ir 10 mokinių iš Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos. Konstitucijos egzamine taip pat dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sekretorė Elžbieta Jablonska bei Konstitucijos egzamino veteranas, teisinį išsilavinimą turintis Vytautas Garšva.

Pirmąjį egzamino etapą įveikti pavyko net trims mokinėms iš Pagirių gimnazijos. Į II-ąjį Konstitucijos egzamino etapą pateko bei daugiausiai, 27 balus surinko Pagirių gimnazijos moksleivė, tikra LR Konstitucijos žinovė Evelina Kanarskaitė. Praeitais metais Evelinai surinkus 25 balus bei patekus į antrą etapą laimė nenusišypsojo, bet mergina nepasidavė ir šiemet sugrįžo dar labiau pasitikinti savo žiniomis. Pagirių gimnazijos moksleivės Karolina Jadevičiūtė bei Gabija Grybkauskaitė I-ajame egzamino etape surinko 26 ir 25 balus bei irgi pateko į II-ąjį egzamino etapą.

Moksleivės, geriausiai pademonstravusios Konstitucijos žinias, pateko į II-ąjį Konstitucijos egzamino etapą, kuris vyks spalio 12 dieną.

Konstitucijos žinias pasitikrinti galėjo visi Lietuvos piliečiai. Egzaminas buvo laikomas savivaldybėse, bendrojo lavinimo ir aukštosiose mokyklose, įkalinimo įstaigose, taip pat internetu.

Dėkojame visiems dalyvavusiems Konstitucijos egzamine, sveikiname I-ojo etapo nugalėtojas ir linkime joms didžiausios sėkmės.


Shadow up