kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės atstovai Olecke dalyvavo modernaus sporto objekto atidarymo ceremonijoje

Š.m. lapkričio 8-10 d. Vilniaus rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama vicemero Česlavo Olševskio, viešėjo Lenkijos Olecko mieste, kur dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Pasienio regionų galimybės įgyvendinti tarptautinius sporto sumanymus“ ir iškilmingoje naujojo sporto objekto „Lega“ atidarymo ceremonijoje, į kurią atvyko ir Lenkijos Respublikos prezidentas Bronisław Komorowski.


Konferenciją atidarė Olecko burmistras Wacław Olszewski, kuris susirinkusiems konferencijos dalyviams papasakojo apie gminos Olecko investicijas į sporto infrastruktūrą 2007-2012 laikotarpiu. Prelegentai iš Kūno kultūros akademijos Varšuvoje ir Lenkų neįgaliųjų asmenų sąjungos „Start“ kalbėjo apie šiuolaikinį sportą, apie olimpines žaidynes, apie aukštus neįgaliųjų asmenų pasiekimus sporto srityje.


36 mln. Lenkijos zlotų kainavusio sporto, kultūros ir pramogų centro „Lega“ atidarymo simbolinę juostą perkirpo Lenkijos Respublikos prezidentas Bronisław Komorowski, Varmijos-Mozūrų vaivadijos maršalka  Jacek Protas ir Olecko burmistras Wacław Olszewski. Prezidentas Bronisław Komorowski pasveikino gyventojus ir savivaldos vadovybę su idėja miestą paversti sporto ir pramogų centru.

Naujai atidarytame centre įrengtos tinklinio, krepšinio, rankinio aikštelės, fizinio tinkamumo salė, salė sieniniui žaisti. Žiūrovams centre įrengta net 600 vietų. Virš tribūnų įrengtos kabinos komentatoriams ir žiniasklaidos atstovams. Komplekse yra ir treniruoklių salė, ir baseinai, sukūrinės vonios, bus teikiamos SPA paslaugos. Komplekse bus galima rengti koncertus, parodas, muges.

Konferencijoje ir iškilmingoje naujojo sporto objekto atidarymo ceremonijoje taip pat dalyvavo Vilniaus miesto vicemeras Jaroslav Kaminski, Olecko partneriai iš Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, iš Kaliningrado srities Gusevo miesto, iš Estijos vietovių Mäetaguse ir Jõhvi.

Vilniaus rajono savivaldybei Olecke vykusiuose renginiuose atstovavo vicemeras Česlav Olševski, tarybos narė Gelena Tomaševskaja, Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Marija Aliošina ir Užsienio ir informacijos skyriaus vyr. specialistė Beata Nanevič.

 

 

 

Shadow up