kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Patikslintas 2017 metais remontuojamų vietinės reikšmės kelių ir gatvių objektų sąrašas

Rugsėjo 22 dieną vykusio Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu patvirtinta patikslinta 2017 m. balandžio 27 d. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T3-186 „Dėl kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų paskirstymo 2017 metais“ patvirtinta Vietinės reikšmės kelių ir gatvių tiesimo, taisymo ir priežiūros darbų objektų sąrašo redakcija.


Sąrašo patikslinimas vyko atsižvelgus į gyventojų prašymus bei lietingas ir nepalankias oro sąlygas, dėl kurių buvo išplauti keliai. Patikslintame objektų sąraše nurodytos darbų apimtys yra faktinės, sudarytos pagal seniūnijų pateiktus objektų sąrašuose pateiktus prioritetus.

Susipažinti su patikslintu Vilniaus rajono savivaldybei priklausančių vietinių kelių ir gatvių, numatytų tiesti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti 2017 metais objektų sąrašu galite čia.

Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nuo 2012 m. Vilniaus rajono savivaldybėje įsigaliojus Susisiekimo komunikacijų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims tvarkos aprašui, rajono gyventojai ar įmonės, norinčios sutvarkyti ar suremontuoti kelią ar gatvę, gali kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją dėl kelių ir gatvių asfaltavimo ar žvyro dangos remonto darbų bendro finansavimo, t. y. kai net iki 50 proc. darbų vertės padengia Savivaldybė.

Shadow up