kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėje lankėsi kolegos iš Anykščių rajono

Šiandien, spalio 17-ą dieną, Vilniaus rajono savivaldybėje svečiavosi Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas, Savivaldybės mero patarėjas Dominykas Tutkus bei Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, darbuotojai ir seniūnai.


Puikiai nusiteikusius bei Savivaldos dieną mininčius svečius pasitiko Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski, Savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska bei skyrių vedėjai.

Administracijos direktorė Liucina Kotlovska pasveikino atvykusius kolegas iš Anykščių. Direktorė pasidžiaugė susitikimą inicijavusių kolegų atvykimu bei noru tarpusavyje pasidalyti gerąja patirtimi, susipažinti su aktualių klausimų ir pasitaikančių problemų sprendimo būdais.

Atvykę svečiai turėjo progą iš arčiau susipažinti su Vilniaus rajonu, jo teritorija, Savivaldybės sudėtimi ir struktūra, išgirsti apie kasmet didėjantį gyventojų skaičių rajone, apie čia kuriamą palankią verslo aplinką, Vilniaus rajono savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondo teikiamą finansinę paramą ir konsultacijas kuriantiems ir vystantiems verslą Vilniaus rajone. Anykštiečiams buvo papasakota apie Savivaldybės investicijas į švietimą įstaigų renovaciją, ligoninių, socialinių paslaugų įstaigų, bendruomenių ir daugiafunkcinių centrų, sporto aikštynų, vandentvarkos atnaujinimo ir rekonstravimo darbus, apie nuo 2007 metų sėkmingai panaudotas ES struktūrinėmis paramos lėšas įgyvendinant 96 projektus, kurių vertė siekia daugiau nei 83 mln. eurų, kartu su Vilniaus miesto savivaldybe pradėtą įgyvendinti Vilniaus pramonės parko steigimo projektą.

Direktorė atvykusius kolegas supažindino ir su dvigubo švietimo įstaigų pavaldumo problema Vilniaus rajone, taip pat veikiančiomis ir lūkesčius pateisinančiomis socialinių paslaugų įstaigomis, teigiamais pokyčiais susiekimo srityje bei nuo 2012 m. Vilniaus rajono savivaldybėje galiojantį susisiekimo komunikacijų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašą, suteikiantį galimybę rajono gyventojams ar įmonėms kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją dėl kelių ir gatvių asfaltavimo ar žvyro dangos remonto darbų bendro finansavimo, kuomet iki 50 proc. darbų vertės padengia Savivaldybė.

Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis padėkojo už išsamų Vilniaus rajono pristatymą bei vylėsi, kad abiejų savivaldybių bendradarbiavimas ir toliau sėkmingai tęsis. Meras pakvietė atvykti į Anykščius ir apsilankyti Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokšte esančioje apžvalgos aikštelėje bei pasivaikščioti didelio populiarumo sulaukusiais medžių lajų takais.

Administracijos direktorė įteikė Anykščių rajono savivaldybės merui gražų, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojų pagamintą Vilniaus rajono simboliką atspindintį suvenyrą – stilizuotas verbas.

Padiskutavę bei trumpai pasidaliję savo įžvalgomis prie kavos puodelio Anykščių rajono savivaldybės meras kartu su administracijos darbuotojais padėkojo Vilniaus rajono savivaldybės administracijai už šiltą ir jaukų priėmimą.


 
Shadow up