kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinis projektas Riešės vaikų darželyje

Spalio 18 d. Riešės vaikų darželis sulaukė ypatingų svečių. Ši neformaliojo švietimo įstaiga kaip partneris dr. Vaivos Jucevičiūtės-Bartkevičienės (vyr. meninio ugdymo pedagogė) iniciatyva dalyvavo tarptautiniame projekte „Development of Civic Activism and Cultural Commucation of Young Teachers of Ukraina and Lithuania Through Dialogue and Cooperation“. Šio projekto tikslas buvo suvienyti dvi draugiškas šalis bendrai veiklai, siekiant tobulinti pedagogų kompetencijas neformaliojo švietimo ir kultūros srityse. Lietuvoje vyko antrasis šio projekto etapas.


Be studentų į darželį atvyko Ukrainos Nacionalinio M. Dragomanovo pedagoginio universiteto atstovės – Neformaliojo švietimo katedros docentės dr. Oleksandra Yehorova ir dr. Natalia Kardash. Darželio vaikai labai laukė atvykstančių svečių, tad, kai jie atvyko, atrodė, kad susitiko seni pažįstami – nebuvo jokio jaudulio ar nejaukumo. Ir studentai, ir dėstytojai smagiai įsitraukė į vaikų kaukių apžiūrą bei matavimosi procesą prieš greitai vyksiančią Rudenėlio šventę. Atvykusiesiems didelį įspūdį paliko darželio direktorės Irinos Bušauskienės vesta ekskursija po darželį – gražiai tvarkoma aplinka, meniškai apipavidalintos vidinės erdvės, didelė ugdomųjų priemonių ir žaislų įvairovė, naujausia virtuvės įranga.

Visi svečiai ne tik stebėjo, bet ir smagiai dalyvavo atviroje muzikinėje veikloje – meninio ugdymo pedagogės vokalinių-žaidybinių pratimų atlikime, muzikiniuose žaidimuose ir rateliuose. Vaikai noriai muzikavo, dainavo daineles apie rudenį, džiaugdamiesi atvykusiaisiais ir džiugindami juos.

Šiltų žodžių sulaukė darželio auklėtojų surengta vaikų ir jų tėvelių darbelių paroda, kurią pristatė vyr. auklėtojos – Jolita Selilienė ir Jolanta Verbilienė.

Prie kavos puodelio darželio direktorė Irina Bušauskienė ir projekto vadovės dr. Oleksandra Yehorova (Ukraina), dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė (Lietuva) sutarė, kad tokia graži pažintis ir užsimezgusi bendrystė būtinai turi būti plėtojama toliau, todėl pasižadėjo, kad ieškos būdų ir galimybių kartu plėtoti veiklas.

 

dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė,
Riešės vaikų darželio vyr. meninio ugdymo pedagogė ir
LEU Muzikos katedros docentė

 

Shadow up