kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Naujos jaunimo mainų galimybės Vilniaus rajone

Spalio 23 d. Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi bei su Vilniaus rajono savivaldybės mere Marija Rekst ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova susitiko Žešovo Polonijos namų direktorius Mariuš Grudzien (Mariusz Grudzień).


Susitikimo metu buvo aptartos Vilniaus rajono švietimo įstaigų ir Žešovo Polonijos namų bendradarbiavimo bei jaunimo mainų galimybės, suteiksiančios Vilniaus krašto ir Pakarpatės jauniems žmonėms keliauti, domėtis kultūra, tradicijomis bei susipažinti su užsienyje gyvenančiais bendraamžiais.

Polonijos namų direktorius užtikrino galimybę Vilniaus rajono jaunimui atvykti į Žešovą, dalyvauti kas ketverius metus vykstančiame pasauliniame Lenkų folkloro ansamblių festivalyje. Atvykęs svečias neslėpė susižavėjimo gražiomis bei unikaliomis Vilniaus rajono apylinkėmis, čia gyvenančių žmonių nuoširdumu, tautiškumu, savo kultūros ir tradicijų puoselėjimu, kuriais, pasak Polonijos namų direktoriaus susižavėtų ir jaunimas iš Lenkijos.

Susitikimo dalyviai neatmėtė galimybės ateityje dar glaudžiau bendradarbiauti, vykdyti jaunimo mainus suteikiant šių regionų jaunimui galimybę didinti savo kompetencijas, pasaulėžiūrą, pažinti pasaulį bei juo domėtis kelionių ir išvykų metu.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst su gražia iniciatyva atvykusiam svečiui įteikė atminimo dovaną, tuo tarpu Polonijos namų direktorius Mariuš Grudzien atsidėkodamas merei už priėmimą įteikė geriau Pakarpatės regioną pažinti leisiančią knygą.

 

Shadow up