kaires_puses_index
 
 
  

 

 

 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Akcija „Būk matomas“, kad tamsiu paros metu kiekvienas būtų pastebėtas

Spalio paskutinę savaitę Vilniaus rajono ugdymo įstaigose vyko Vilniaus miesto  savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota akcija „Būk matomas“. Socialinę saugumo akciją vykdo daugiavaikių šeimų asociacija „Mes“.


Akcijoje dalyvavo 658 moksleivių iš penkių Vilniaus rajono ugdymo įstaigų: Juodšilių „Šilo“ gimnazijos, Vilniaus r. Skaidiškių mokyklos-darželio, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos bei Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos.

Akcijos „Būk matomas“ idėja – spręsti tamsiojo paros meto pėsčiųjų nematomumo problemą. Akcijos dalyviams dar kartą priminėme apie tamsiojo paros meto keliamus pavojus, skatinome  elgtis atsakingai ir suteikėme galimybę nemokamai pritvirtinti atšvaitą.  Atšvaitai, pritvirtinti terminiu būdu ypatingi tuo, kad jų neįmanoma nulupti, sugadinti ar pamesti. Specialiu aparatu saugiai ir tvirtai prilipdomi švytintys dekoratyviniai elementai ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją – apsaugo pėsčiąjį kelyje, bet ir dekoruoja drabužį. Akcija organizuojama visos Lietuvos mastu ir keliauja per mokyklas, bendruomenių namus bei seniūnijas. Akcijos „Būk matomas“ tikslas – skatinti žmones dėvėti atšvaitus, šviesti juos saugaus eismo temomis, atkreipti dėmesį į „nematomų žmonių“ problemą tamsoje.

Dėkojame ugdymo įstaigų atstovams už bendradarbiavimą, organizuojant akciją.


Vilniaus visuomenės sveikatos biuro informacija


Shadow up