kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Artėjant žiemos laikotarpiui surengtas Ekstremalių situacijų komisijos posėdis

Artėjant žiemos sezonui lapkričio 30 d. Vilniaus rajono ekstremalių situacijų komisijos posėdyje buvo sprendžiami aktualūs gyventojams klausimai pasiruošiant šaltajam metų laikotarpiui.


Posėdžiavę tarnybų atstovai: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Vilniaus rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos, UAB „Nemėžio komunalininkas“, UAB „Nemenčinės komunalininkas“, Vilniaus rajono centrinės poliklinikos, VĮ „Vilniaus miškų urėdija“ atstovai apžvelgė bendrą situaciją Savivaldybės teritorijoje, pristatė, kaip pasirengta šaltajam metų periodui bei pateikė pasiūlymus.

UAB „Nemėžio komunalininkas“ ir UAB „Nemenčinės komunalininkas“ atstovai supažindinę posėdžiavusius narius su bendra rajono komunaline situacija, užtikrino, kad šiluma paleista tinkamai bei šildymo sezonas buvo pradėtas laiku.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Miroslav Romanovski pažymėjo, jog tiekėjai šildymo sezonui pradeda ruoštis dar pasibaigus šildymo sezonui tikrinant skaitiklius, vykdant šilumos tinklų ir katilinių rekonstrukcijos bei modernizavimo, šilumos gamybos ir tiekimo automatizavimo proceso darbus, prieš šildymo sezoną atliekant hidraulinius bandymus, tinklų ir šilumos punktų ir vamzdynų būklės patikrinimus.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybų atstovai patikinę, jog ugniagesių pajėgos yra pasirengusios žiemos periodui, ragino visuomenę tinkamai bei saugiai tęsti kūrenimo sezoną, susitvarkyti krosnis, išsivalyti dūmtraukius ir susiremontuoti kaminus, patikrinti, ar nėra įtrūkimų kaminų ar židinių sienelėse, nedžiovinti ir nelaikyti malkų bei kitų degių medžiagų ant krosnies ar arti jos. Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė taip pat kvietė mokyklas vesti vaikams prevencines pamokas, kaip saugiai elgtis prie užšalusių vandens telkinių.

Vilniaus rajono centrinės poliklinikos gydytojas kvietė gyventojus pasiskiepyti nuo gripo ir apsaugoti save, savo šeimos narius, draugus ir kolegas nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų.

Komisijos posėdžio metu taip pat buvo keltas bei sprendžiamas klausimas dėl sandėliuojamo grunto užterštoje teritorijoje Vilniaus r., Riešės sen., Vanaginės k., buvusio ekstremalaus įvykio vietoje. Nuspręsta, kad papildomų priemonių imtis nereikia.

Komisijai pirmininkavęs Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Tadeuš Buiko apibendrindamas tarnybų atstovų pateiktą informaciją patikino, kad Vilniaus rajono tarnybos rūpinasi gyventojų gerove ir saugumu bei artėjančiam žiemos sezonui yra pasiruošta tinkamai.

Shadow up