kaires_puses_index

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Auksiniai“ Vilniaus rajono stalo tenisininkų ir slidininkų pasirodymai savaitgalio varžybose

Šį savaitgalį jaunieji Vilniaus rajono sportininkai garbingai atstovavo sporto varžybose savo rajoną bei mokyklas kelis kartus lipdami ant apdovanojimų pakylos.

Šeštadienį, sausio 27 dieną Ignalinoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės slidinėjimo varžybos, kuriuose Vilniaus rajoną atstovavo dvi komandos: mergaičių Mostiškių mokyklos – daugiafunkcio centro komanda (Emilija Siavro, Anelė Levko, Evelina Dulko, Kamila Stefanovič) bei berniukų Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos komanda (Romuald Aleksandrov, Marek Griniuk, Ruslan Pukšto, Jakub Giedrys). Sportininkai varžėsi komandinės įskaitos lenktynėse laisvuoju stiliumi. Puikiai pasirodė vaikinų komanda, kurie keletą metų neužleidžia aukščiausio pakylos laiptelio – pakartodami praeitų metų rezultatą vaikinai pasipuošė aukso medaliais. Merginų komandai iki prizinės trečiosios vietos pritruko vos penkių taškų ir jos liko per žingsnį nuo medalių.

Individualiuose rungtyse taip pat turėjome medalininkų. Romuald Aleksandrov vedė aršią kovą dėl medalio su Ignalinos Gimnazijos atstovu Dariumi Dinda – vos nepilna sekunde išplėšė pergalę ir iškovojo aukso medalį. Merginų gretose puikiai pasirodė Emilija Siavro, ji iškovojo trečiąją vietą. Iki sidabro Emilijai pritrūko vos trijų sekundžių.

Sekmadienį, sausio 28 d. Šiauliuose vyko Tarptautinis stalo teniso turnyras J. Urbšienės atminti. Šiose varžybose dalyvavo ir stalo teniso tenisininkai iš Mickūnų (Vilniaus r.) 2008 m. ir jaun. mergaičių grupėje 1 vietą iškovojo Diana Tabunova, įveikusi visas savo varžoves. Gerai pasirodė ir Milana Skaiva, kuri užėmė aukštą 6 vietą.

Berniukai varžėsi grupėje 2006 m. ir jaun. kur Edvin Prystavko užėmė aukštą 6 vietą ir Ernest Urbanovič 7 vietą.