kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Susitikimų ciklas ,,Asmenybė gimnazijoje“

Vasario 2 dieną Mickūnų gimnazijoje vyko susitikimas su poeto Kazio Bradūno dukra Elena Bradūnaite.


Pas mus atvyko Mickūnų metodinio centro Lavoriškių Stepono Batoro, Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijų IG – IVG klasių mokiniai. Susirinkusiems viešnia pasakojo apie savo tėvų kartos gyvenimą Lietuvoje ir išeivijoje, apie šeimoje diegiamas ir puoselėjamas vertybes, apie mokymosi svarbą. Žymi antropologė, gimusi Vokietijoje, studijavusi Čikagos, Kalifornijos ir Indianos universitetuose, dirbusi Kongreso bibliotekoje Vašingtone, gyvenanti Havajuose, sklandžia lietuvių kalba priminė gimnazistams, kokie jie turtingi, mokydamiesi kelių kalbų, kokie laimingi, gyvendami nuostabaus grožio krašte.

Susitikimui baigiantis, niekas neskubėjo skirstytis – bendrauti su įdomiu, nuoširdžiu žmogumi norėjo ir mokytojai, ir mokiniai. Įrašiusi gražius palinkėjimus gimnazijos Svečių knygoje, ponia Elena IV G klasės mokiniams vedė pamoką. Pasidalijo savo prisiminimais apie rašytoją Antaną Škėmą ir tėvelio prisiminimais apie poetą, artimiausią Kazio Bradūno draugą, Vytautą Mačernį.

Dėkojame viešniai, kuri gražiai pagerbė savo tėvelio atminimą – juk 2017-ieji metai buvo K. Bradūno metai, įtaigiai kalbėdama paskatino visus susimąstyti, kas mums yra Tėvynė, šeima, kalba, kuo mes galime būti saviti ir įdomūs pasauliui.

Vilniaus r. Mickūnų gimnazijos
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Ona Avižinienė

Shadow up