kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kūrybingumas – sąlyga išlikti ateities pasaulyje

Ketvirtadienį, kovo 15-ą dieną, dalyvavome puikiame renginyje ,,Geriausia ,,ever” pamokų diena“ Kauno „Žalgirio“ arenoje. Jį organizavo prekybos tinklas „Maxima“, žinių portalas „Delfi“ ir įmonių grupė „Lietuvos energija“.


Į pirmą kartą surengtą karjeros ugdymui skirtą pamokų dieną atvyko 12 tūkstančių mokinių iš įvairių Lietuvos miestų. Mus pasitiko tranki muzika ir spalvingos šviesos. Pamokos vyko neįprastoje mums, mokiniams, aplinkoje. Kartu su kitais klausėmės scenoje pasirodančių asmenų gyvenimų sėkmingų istorijų, ateities planų, aiškinimų apie valstybės ir asmeninius finansus, įdėmiai stebėjome suomių mokslininkų demonstruojamus fizikinius eksperimentus, indonezietės pasakojimo apie robotų galimybes ir jų vaidmenį šių dienų pasaulyje. Kūrybiškumo pamokoje mums aiškiai davė suprasti, jog perspektyvą turės tik tie, kurie kūrybiškai mąstys ir savo profesijoje pateiks neįprastus sprendimus. Toliau per vieną pamoką mums koncentruotai buvo pateikta visa Lietuvos istorija. Paskutinė pamoka – muzika. Pati linksmiausia. Joje garsūs atlikėjai dėstė savo požiūrį į muzikos pasaulio realijas, naujomis spalvomis mums atsiskleidė klasikinės muzikos kūriniai.

Renginio pabaigoje turėjome galimybę dalyvauti dainos kūrime. Pertraukų metu buvo įvairios pramogos: šokiai, fotosetai prie fotosienelės, virtualios realybės akiniai, dviratis, robotai, o iš „patrankų“ į salę skrido Maximos džemperiai. Praleidome laiką išties šauniai, o, svarbiausia, įgijome naujų žinių, kurios tikrai pravers šiuolaikiniame gyvenime.    


Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla
9 klasė mokinė Suzana Mozarska

Shadow up