kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono mokiniai yra kviečiami atlikti virtualų testą „Įveik patyčias“

Kovo 19-25 dienomis Lietuvoje minima jau devintą kartą organizuojama nacionalinė „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“. Nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“, bendradarbiaudama su emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ ir atsakingu verslu, paruošė virtualų testą mokiniams, kuris padės atpažinti ir sustabdyti patyčias.


Interaktyvus testas „Įveik patyčias“ yra vykstančios nacionalinės iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“ dalis. Prie šios iniciatyvos įvairiomis veiklomis šiemet prisijungė didžioji dalis Lietuvos ugdymo įstaigų bei pusė šimto partnerių ir palaikančių organizacijų, siekiančių toliau keisti savo bendruomenių ir visos visuomenės nuostatas dėl patyčių ir mokytis tinkamo reagavimo į jas. Šių metų „Veiksmo savaitės“ šūkis – „Kurią pusę pasirinksi tu?“.

Virtualus testas „Įveik patyčias“ skirtas moksleiviams nuo 8 iki 13 metų, jį sudaro 10 klausimų su 4 atsakymo variantais. Moksleiviai gali atlikti testą su mokytojo pagalba arba savarankiškai. Kiekvienas pabaigęs testą gauna įgytas žinias pažymintį diplomą.

Patyčias galime sustabdyti, tačiau pirmiausia turime mokėti jas atpažinti ir žinoti, ką daryti su jomis susidūrus.

Testą galima rasti adresu: www.uzsaugialietuva.lt/testas.

Shadow up