kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Finansų ministerija kviečia pareiškėjus ir projektų vykdytojus dalyvauti iniciatyvoje #investuojuatsakingai

Iniciatyva #investuojuatsakingai skatina ES investicijų projektų vykdytojus organizuoti projektų viešuosius aptarimus, pristatyti juos visuomenei, kviesti į susitikimus vietos gyventojus, bendruomenes, aktyviai įtraukti juos į savo veiklą. Tokie projektai dažnai paliečia daugelį žmonių, todėl svarbu su jais kalbėtis ir aptarti ateities veiksmus. Visi projektai ir jų viešieji aptarimai bus skelbiami www.esinvesticijos.lt.


Projektų viešieji aptarimų organizavimai skatina grįžtamąjį ryšį, kuris dažnai padeda projekto vykdytojams efektyviau vykdyti projektą ir sulaukti palaikymo. Kiekvieną organizuojamą viešąjį aptarimą reiktų skelbti http://www.esinvesticijos.lt/lt/investuojuatsakingai.

Patys aktyviausi projektų vykdytojai, daugiausia suorganizavę ir paskelbę apie viešuosius projektų aptarimus bus apdovanoti arbatų rinkiniais iš viso pasaulio pažymėtais ES investicijų lipdukais. Surinkus penkis ES investicijų lipdukus iki 2018 m. rugsėjo 3 d., laimėtojus kvies savaitgalį pailsėti kurorte dviem. Taip pat už kiekvieną suorganizuotą ir paskelbtą aptarimą projektų vykdytojai gaus dovaną iš ES investicijų užaugintų verslų.

Finansų ministerija artimiausiu metu planuoja organizuoti „Gerosios praktikos mainų“ renginius,  kurie bus skirti aktyviausiems ir daugiausiai viešųjų aptarimų planuojantiems vykdytojams bei savivaldybių atstovams.

Finansų ministerijos informacija

Shadow up