kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės taryba patvirtino vietinės reikšmės kelių ir gatvių sąrašą

Siekiant užtikrinti efektyvią vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūrą, 2018 m. kovo 30 d. vykusiame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintas patikslintas Vilniaus rajono vietinės reikšmės viešųjų kelių ir gatvių sąrašas.


Savivaldybė nuolat vykdo kelių priežiūros ir plėtros darbus – prižiūrimi, tiesiami ir taisomi vietinės reikšmės keliai ir gatvės, klojami nauji šaligatviai, įrengiami kelio ženklai, plečiamas dviračių takų tinklas. Vien per 2017 m. iš kelių priežiūros ir plėtros programos, biudžeto bei fizinių ir juridinių asmenų lėšų atnaujinta 4,9 km esamos asfaltbetonio dangos, naujai išasfaltuota 25,2 km žvyrkelių, atlikti duobių asfaltavimo, žvyrkelių tiesimo bei atnaujinimo darbai. 2017 m. bendra investicija keliams siekė beveik 3,8 mln. Eur.

Patvirtinus sąrašą buvo patikslintas vietinės reikšmės kelių ir gatvių ilgis. Kiekvienam vietinės reikšmės keliui ir gatvei buvo suteiktas numeris, tai palengvins kelių ir gatvių priežiūrą bei pagerins kontrolę sudarant remontuotinų kelių sąrašą.

Šiais metais Vilniaus rajono savivaldybė jau gavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos Kelių priežiūros ir plėtros programos skirtas lėšas, kurios bus naudojamos seniūnijų vietinės reikšmės kelių ir gatvių tvarkymui. Lėšos bus skirstomos atsižvelgus į seniūnijų gyventojų skaičių bei kelių ilgį.

Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijų seniūnai turės nurodyti ne tik motyvus ar faktines aplinkybes, pagal kurias prioritetine tvarka yra siūlomas finansuoti objektas, bet ir tai, kad siūlomas finansuoti objektas buvo apsvarstytas seniūnaičių sueigoje ir svarstymo rezultatai įforminti protokolais.

Artimiausiame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus pristatytas sprendimo projektas dėl lėšų paskirstymo pagal seniūnijas bei finansuojamų objektų sąrašo patvirtinimo.

Su patvirtintu Vilniaus rajono savivaldybės vietinės reikšmės viešųjų kelių ir gatvių sąrašu galima susipažinti čia.
Shadow up