kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarybos posėdyje pagerbti Vilniaus rajono medicinos darbuotojai, ugniagesiai bei rajoną garsinantys sportininkai

Šiandien, balandžio 25 dieną, sušauktame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstyti  aktualūs visuomenei klausimai bei artėjančios medicinos darbuotojų ir šv. Florijono dienos proga už pasiaukojimą bei drąsą gydant ir gelbstint žmonių gyvybes, už puikiai atliekamą darbą ir Vilniaus rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje pagerbti bei apdovanoti Vilniaus rajono medikai, ugniagesiai ir sportininkai.


Tarybos posėdžio pradžioje Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst pasveikino susirinkusius Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narius, Savivaldybės administraciją bei atvykusius garbius svečius, o Vilniaus rajono Rudaminos meno mokyklos auklėtiniai kartu su mokytojais padovanojo muzikinę dovaną, džiugindami auditoriją saksofonų ir fleitų skambesiais. 

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, artėjant tarptautinės medicinos darbuotojų dienai, už kantrybę, profesionalumą, atsakingumą, gerą darbą bei rūpinimąsi Vilniaus rajono gyventojais padėkos raštus įteikė Vilniaus rajono medikams: VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos vyr. gydytojai Vidai Žvirblienei, Juodšilių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vyr. gydytojai Eglei Zagorskienei, VšĮ Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinikos vyr. gydytojui Olegui Kačanui, Pagirių šiltnamių sveikatos centro direktorei Ritai Musteikienei, Psichikos sveikatos centro vedėjai Loretai Vitkutei-Maigienei, Riešės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vyr. gydytojai Bronei Danutei Beržinskienei, V. Staliulionienės bendrosios praktikos gydytojo kabineto direktorei Virginijai Staliulionienei, Šumsko palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vyr. gydytojui Aleksandrui Osipenko ir Riešės šeimos klinikos direktorei Laimutei Puidokienei.

Artėjant Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dienai, buvo pagerbti ir apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkai ir ugniagesiai: Arūnas Vaišnoras, Vytautas Pliuškevičius, Igoris Borisenko, Valentin Milaševič, Viktor Romanovski, Jan Černiavski, Andžej Drozdovski, Tadeuš Kucevič, Anton Trainovskij, Valdemar Siavro, Saulius Visockis, Josif Kačanovskij, Vitold Gajevskij, Feliks Šilak, Genadij Kisel, Vladislav Liudkevič, Ilja Drozd, Tadeuš Semaško ir Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos direktorius Kęstutis Velikianecas. Ugniagėsiai nuoširdžiai dėkojo merei ir Savivaldybės administracijai už pripažinimą, o priešgaisrinės tarnybos direktorius Kestutis Velikianecas įteikė ugniagesių savanorių ženklus ir pažymėjimus nusipelniusiems Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams. Tarybos posėdyje dalyvavęs Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus patarėjas Vitas Kaziliūnas įteikė atminimo ženklą Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorei Liucinai Kotlovskai už nuopelnus gyventojų saugai.

Vilniaus rajono priešgaisrinės tarnybos direktorius Kestutis Velikianecas dėkodamas už sveikinimus  Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst įteikė Šv. Florijono statulėlę bei linkėjo kuo mažiau gaisrų Vilniaus rajono teritorijoje.

Už aukštus sportinius pasiekimus atskirose sporto šakose ir Vilniaus rajono garsinimą respublikinėse ir tarptautinėse varžybose, sveikos gyvensenos ir sporto propagavimą garbės raštais buvo apdovanoti šie Vilniaus rajono sportininkai:

  • Biatlonas ir slidinėjimas: Viktorija Romanova, Nikita Romanov, Romuald Aleksandrov, Marek Griniuk, Daniel Jackevič, Sara Urumova, Kamilė Jakubauskaitė, Karol Dombrovskį, Jadvyga Junevič, Romuald Noreika, Radoslav Aleksandrov, Karolina Banel, Marjan Kačanovski;
  • Tinklinis: Justyna Kulbačevskaja, Ksenija Pavlik;
  • Žolės riedulys: Rafal Stankevič, Andžej Burkot, Jakub Valiuškevič, Andrius Podolski, Vytautas Vilipas, Artur Martynenko, Denis Jastrebov, Karolis Donculas, Tomas Kušlevič;
  • Lengvoji atletika: Dariuš Zabelo, Gžegož Semaško;
  • Stalo tenisas: Diana Tabunova;
  • Šaudymas: Karolina Gornatkevič.

Po koncerto ir iškilmingos apdovanojimų ceremonijos prasidėjo Tarybos posėdis, kuriame svarstyti aktualūs visuomenei klausimai dėl biudžeto padidinimo, švietimo, pavadinimų suteikimo gatvėms bei detaliųjų planų patvirtinimo.

Siekiant aiškumo ir efektyvesnio bei skaidresnio priėmimo į Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes proceso, Tarybos posėdžio metu buvo patvirtintas Vaikų priėmimo į Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašas. Naujame tvarkos apraše apibrėžtos Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje gyvenančių vaikų priėmimo sąlygos į ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą teikiančias švietimo įstaigas.

Tarybos posėdžio metu taip pat patvirtintas sprendimas dėl Vilniaus r. Mostiškių vaikų darželio ir Vilniaus r. Čekoniškių pagrindinės mokyklos reorganizavimo bei Vilniaus rajono švietimo įstaigų nuostatų patvirtinimo. Mostiškių vaikų darželio ir Vilniaus r. Čekoniškių pagrindinės mokyklos reorganizavimas vyks prijungimo būdu. Mostiškių vaikų darželis bus prijungtas prie Vilniaus r. Mostiškių mokyklos-daugiafunkcio centro Mostiškių ikimokyklinio ugdymo skyriaus, o Čekoniškių pagrindinė mokykla prie Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos Čekoniškių pagrindinio ugdymo skyriaus.

Posėdžio metu pritarta Vilniaus rajono savivaldybės administracijos ir Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos projekto „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Vilniaus rajono savivaldybėje“ įgyvendinimui bei užtikrintas ir numatytas ne mažiau, kaip 15 proc. bendros projekto vertės dalinis finansavimas iš Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Projekto vertė – 520 538,31 Eur, Savivaldybės įnašas – 78 080,75 Eur.

Tarybos posėdžio metu taip pat patvirtintas patikslintas Vilniaus rajono savivaldybės 2018 – 2020 metų strateginis veiklos planas, kuriuo vadovaujantis organizuojama savivaldybės veikla ir pagal kurio programas vykdomas savivaldybės biudžetas.

Siekiant plėtoti veiksmingą kovą su prekyba žmonėmis, Tarybos posėdžio metu patvirtinta sudaryta Vilniaus rajono savivaldybės kovos su prekyba žmonėmis koordinavimo komisija bei Vilniaus rajono savivaldybės kovos su prekyba žmonėmis koordinavimo tvarkos aprašas.

Vilniaus rajono savivaldybės taryba, norėdama pagerbti daugiau kaip prieš metus mirusio Vilniaus rajono savivaldybės vicemero, Vilnijos krašto švietimo, teologijos mokslų žinovo ir kultūros aktyvisto, Vilniaus apylinkių tautosakos rinkėjo ir puoselėtojo, lenkų dainų ir šokių ansamblio „Wileńszczyzna“ įkūrėjo ir meno vadovo dr. Gabrielio Jano Mincevičiaus atminimą priėmė sprendimą Vilniaus rajono Rukainių seniūnijos Kalesninkų k., Skarvadiškių k., Tumosų k., Ulėnų k., Žemaitėlių k., Žemlių k., Svironių vs. esančiai gatvei suteikti Gabrielio Jano Mincevičiaus vardą.

Apie tai ir daugiau balandžio mėnesio Tarybos posėdžio aktualijų ir naujienų plačiau rasite Vilniaus rajono savivaldybės administracijos puslapyje www.vrsa.lt.

Nespėjusius pamatyti tiesioginės Tarybos posėdžio transliacijos kviečiame posėdžio transliacijos įrašą žiūrėti čia.

 


Shadow up