kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame dalyvauti V-tajame meno festivalyje „Kurkime drauge“

Siekiant sėkmingai taikyti meno galimybes senyvo amžiaus asmenų ir neįgaliųjų ugdymui bei socializacijai, Vilniaus rajono Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centras kartu su Vilniaus rajono savivaldybe organizuoja V-ąjį meno festivalį  „Kurkime drauge“, kuris vyks š. m. birželio 22 d., 11 val. Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijoje (Mokyklos g. 20, Juodšilių k., Vilniaus r.). Dalyvauti festivalyje ir išreikšti meninę saviraišką yra kviečiami socialinių paslaugų ir neįgaliųjų užimtumo centrų, globos namų bei kitų socialinių įstaigų kolektyvai.


Neįgalieji – yra viena iš pažeidžiamiausių visuomenės grupių, kuriai meno terapijos taikymo galimybės yra labai reikšmingos ir padeda jų ugdymui bei socializacijai. Meno terapijoje ne tiek svarbus rezultatas, kiek pats kūrimo procesas, leidžiantis neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims pasijusti visaverčiais, savarankiškais, įgauti daugiau gyvenimiškos patirties. Meninė, kūrybinė veikla suteikia pozityvių jausmų, skatina bendravimą kūrybiniame procese, palengvina adaptaciją kolektyve bei visuomenėje. Kūrybiniame procese, iš vienos pusės, asmuo atsipalaiduoja, nutolsta nuo egzistuojančios realybės, realizuojasi kaip asmenybė, pajunta dvasios pilnatvę, yra stimuliuojamas labiau pasitikėti savo jėgomis, pasijusti vertingu. Iš kitos pusės, tai skatina jį į realų gyvenimą pažvelgti optimistiškiau, išgrynina jo emocijas, įkvepia naujiems darbams. Tuo pasireiškia gyvenimo ir meno sandūra. Menas sugeba atitolinti nuo gyvenimiškų rūpesčių, skatina pasitikėjimą savimi, suteikia vilties ir tikėjimo.

Festivalio organizatoriai žada daug nuostabių sceninių vaidinimų, šokių ir muzikinių pasirodymų bei kviečia visus kolektyvus savo pasirodymais prisidėti ir paįvairinti meno festivalį.

Visi norintys dalyvauti, kviečiami teikti paraiškai iki 2018 m. birželio 15 d. (imtinai). Norintys dalyvauti, iki minėtos dienos turi pateikti užpildytas anketas bei trumpą koncertinės veiklos aprašą.

Detalesnę informaciją apie renginį Jums suteiks festivalio organizatorė – Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė Renata Adamovič, meno vadovė - užimtumo specialistė Mirena Kasperovič el. paštas valcen7@gmail.com, tel. (85) 249 3315, mob. 8 672 51525.

Shadow up