kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų knygos diena Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos bibliotekoje

Mano pasakų knygelė –
Auksu kaustyta skrynelė ...
Albinas Bernotas

Balandžio mėn. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos bibliotekoje kasmet vyksta daug įvairių renginių populiarinančių biblioteką, knygą ir skaitymą. Yra toks neįprastas, netikėtas pasakymas: knyga gimsta ne tada, kai ją kas nors sugalvoja, parašo, išspausdina ar išleidžia, o tik tada, kai ją perskaito...


Minint Tarptautinę vaikų knygos bei Pasaulinę knygos ir autorių teisių dienas bibliotekos darbuotojos ta proga sukvietė visus pirmokus (šiemet buvo net 4 klasės) garsinio skaitymo popietei ir pirmai pažinčiai su biblioteka.

Edukacines pasakas vaikams skaitė mokiniai E. Gunevič ir D. Rynkievič (8 kl.), A. Monachov (7c kl.). Vaikai įdėmiai klausėsi pasakų, o vėliau turėjo progą jas aptarti. Pasakų skaitymas lavina kalbą, skatina vaikus fantazuoti, padeda pažinti gyvenimą ir save.   

Tikimės, kad tokie susitikimai pažadins norą skaityti knygas bei paskatins dažniau lankytis bibliotekoje.

Taip pat biblioteka organizavo piešinių konkursą „Mano mėgstamiausia pasaka“ ir „Aš ir mano knyga“. Buvo gauta apie 80 darbų, geriausių darbų mokiniai apdovanoti diplomais ir saldumynais. Visus kviečiame aplankyti piešinių parodą mūsų bibliotekoje.

Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams, o dailės mokytojai M. Matijevskajai už pagalbą  organizuojant konkursą.  

                                               Bibliotekos darbuotojos Kristina Kuzmickaja ir Marina Šostko

Shadow up