kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Spalio 17 d. vyks gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas

Šių metų spalio 17 d. (trečiadienį) 11 val. 52 min. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) techninis patikrinimas, kurio metu visoje šalyje bus įjungtos sirenos.


Patikrinimo metu 11 val. 52 min. visose savivaldybėse bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos., 11 val. 55 min. šalies gyventojai apie patikrinimą bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, taip pat ir per kitus nacionalinius, regioninius bei vietinius transliuotojus. Raginame visus išklausyti skelbiamą informaciją ir vadovautis rekomendacijomis.

Informuojame, kad patikrinimo metu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) pagalba nuo 11 val. 52 min. iki 11 val. 58 min. siųs trumpuosius perspėjimo pranešimus į mobiliuosius telefonus. Šiuos pranešimus gaus tie gyventojai, kurie bus mobiliajame telefone aktyvavę šių pranešimų priėmimo funkciją pagal instrukcijas, kurias galima rasti: Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemojeŠi paslauga gyventojams – nemokama.

Shadow up