kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Informacinė diena. Draugiška dirbančiajam, saugi nuo streso ir jam turinčių įtakos veiksnių darbo aplinka

Kviečiame š. m. lapkričio 29 d. (ketvirtadienį), 13:30 val. į susitikimą-informacinę dieną, kuri vyks Pabradės Švč. Mergelės Marijos, Šeimų Karalienės parapijos namuose (Įkalnės g. 7, Pabradė).


Jei Jūs esate darbdavys ar padalinio/grupės vadovas, atstovaujate įmonės darbuotojų darbo tarybai ar profesinei sąjungai, dirbate profesinės sveikatos specialistu, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistu, esate NVO atstovas/vadovas arba darbuotojų asociacijos lyderis ar ketinate ją steigti, dirbate Visuomenės sveikatos biure ar savivaldybėje ir norite daugiau sužinoti, kaip palaikyti darbinius santykius be žeminimo, ujimo, smurto apraiškų – šis seminaras Jums.

Nesaugi psichosocialinė darbo aplinka mažina darbingumą ir gerus darbinius santykius bei darbuotojų kūrybiškumą, neretai veda į stresą, gal net sukelia perdegimo sindromą, depresiją ar kitas žalingas sveikatai pasekmes.

Šis renginys organizuojamas pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 2018-2020 metų strateginio veiklos plano visuomenės sveikatos stiprinimo programos priemonės „Užtikrinti savižudybių prevencijos prioritetų nustatymą, ilgojo ir trumpojo laikotarpių savižudybių prevencijos priemonių ir joms įgyvendinti reikiamo finansavimo planavimą” įgyvendinimo veiksmų planą. Tikslas „Plėtoti saugios psichosocialinės darbo aplinkos kūrimą darbo vietose”.

Susitikimo metu specialistai profesionalai, turintys daugiametę patirtį darbuotojų sveikatos priežiūros srityje, psichosocialinių rizikos veiksnių prevencijoje ir valdyme, pristatys paskutinių metų rekomendacijas ir gerąją patirtį apie streso valdymą ir šiuolaikinius vertinimo instrumentus, perdegimo sindromą ir jo valdymo formas darbe, esant neigiamoms apraiškoms, jų prevencijos būdus.

Komandoje bus psichologas, kuris pasidalins patirtimi, kokius testus, praktinius sprendimus taikyti, kad kolektyve būtų formuojama draugiška darbuotojui darbo aplinka, sustiprinamas pozityvus požiūris į save, kolegą, kolektyvą.

UAB Vadybos ir psichologijos institutas (VIP) Direktorė doc. dr. Aistė Diržytė

Būtina registracija el. p. info@lpsa.lt. Informacija tel. 8-682 42579 Eligijus Valskis

 

Lietuvos profesinės sveikatos asociacijos informacija

Shadow up