kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro Kalėdiniame renginyje – šventinė nuotaika, gražios emocijos bei nepakartojamas vaidinimas

Sausio 10 d. Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre vyko tradicinis Kalėdinis renginys kasmet suburiantis artimiausius Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro draugus bendram susitikimui, pripildančiam širdis gerumo, nuoširdaus bendravimo bei pasitikėjimo jausmo.


Į šventinį renginį atvyko visas būrys garbių svečių: Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Tarybos narys Zigmont Ždanovič, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič. Pasigėrėti menine programa bei pasidalyti gerais žodžiais atvyko ir ilgamečiai centro draugai – kunigai, kurie daugiau nei prieš 10 metų pradėjo savanorystę centre: Vilniaus (Kalvarijos) Šv. Kryžiaus atradimo parapijos rezidentas kun. Mykolas Sotničenka ir Vilniaus Šventosios Dvasios parapijos vikaras kun. Andžej Bylinski. Salėje taip pat susirinko Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijų atstovai: Nemenčinės miesto seniūnijos seniūnas Artur Komarovski ir Sužionių seniūnijos seniūnas Tadeuš Aliancevič. Pasidžiaugti puikiu pasirodymu taip pat atvyko įvairių socialinių paslaugų ir švietimo įstaigų atstovai. Su meninė programa taip pat atvyko „Step dance“ šokių ir laisvalaikio studijos auklėtiniai. Gražiame popietės renginyje svečiavosi ir Vaikų ir paauglių socialinio centro lankytojai, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro rėmėjai bei savanoriai.

Centro lankytojai visiems susirinkusiems pristatė kartu su darbuotojais parengtą Kalėdinį pasirodymą „4 dovanos“. Matydami kūrybingus, visuomeniškai aktyvius bei optimistiškai nusiteikusius užimtumo centro lankytojus, žiūrovai negailėjo garsių aplodismentų ir neslėpė gerų emocijų. Po centro lankytojų pasirodymo puikius choreografinius sugebėjimus pademonstravo šokių grupė „Step dance“.

Renginyje dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, neslėpė džiaugsmo matydama spindinčias centro lankytojų akis, jų nuoširdumą, draugiškumą ir begalinį kūrybiškumą. Merė sveikindama visus su gražiausiomis metų šventėmis padėkojo visai centro bendruomenei už didelę širdį ir norą savo gerumu dalytis su kitais. Kupina susižavėjimo puikia artistų vaidyba bei spektaklio scenarijumi merė Marija Rekst pakvietė centro lankytojus su pasirodymu atvykti į Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdį.

Prie sveikinimų ir šiltų žodžių prisidėjo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė. Sveikindama visus atvykusius šiame gražiame renginyje, Seimo narė padėkojo centro lankytojams, vadovams, darbuotojams už puikų pasirodymą ir gerą nuotaiką. „Šis renginys mūsų širdis pripildo gerumu ir leidžia juo dalintis su kitais“, – pažymėjo Seimo narė Rita Tamašunienė.

Gili centro lankytojų pasirodymo prasmė sužavėjo ir visus kitus atvykusius svečius. Sveikinimo žodžius tarė atvykę Vilniaus (Kalvarijos) Šv. Kryžiaus atradimo parapijos rezidentas kun. Mykolas Sotničenka ir Vilniaus Šventosios Dvasios parapijos vikaras kun. Andžej Bylinski. Visi svečiai, dalyvaujantys šventėje, negailėjo Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojams ir darbuotojams gerų bei šiltų žodžių, nuoširdžių palinkėjimų. Prie sveikinimų taip pat prisidėjo Nemenčinės miesto seniūnijos seniūnas Artur Komarovski, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro direktorė Ana Kislovska ir visi kiti svečiai.

Žiūrėdama į džiugiai nusiteikusius svečius džiaugėsi ir Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro direktorė Jadvyga Ingelevič, nes niekas taip nesuartina žmonių kaip jaukumo kupinas bendras susitikimas. Direktorė savo kalboje pirmiausiai padėkojo Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst už palaikymą ir kasmetinį dalyvavimą šiame, centrui labai svarbiame, renginyje. „Šis renginys kiekvienais metais labai laukiamas ir mes visi nuoširdžiai džiaugiamės, kad mes turime kam parodyti savo kūrybą – ačiū Jums, kad atvykstate ir kartu su mumis dalijatės džiaugsmu“, – tarė savo kalboje direktorė.

Renginio pabaigoje visi dalijosi šventiniu džiaugsmu, šviesa ir viltimi bei linkėjo, kad kiekviena diena būtų tokia nuostabi kaip ši popietė.

 
Shadow up