kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Maišiagaloje – ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginys ir parodos atidarymas skirtas Vasario 16-ąjai

Šiandien, likus porai dienų iki Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos paminėjimo šventės, Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis sukvietė daug svečių į Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginį „Tau, Lietuva“ ir į Vilniaus rajono švietimo įstaigų kūrybinių darbų parodos „Paslaptingasis Vilniaus kraštas – legendos, padavimai, pasakojimai“ atidarymą Houvalto rūmuose Maišiagaloje.


Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio organizuojamas renginys subūrė daug dalyvių ir svečių. Paminėti artėjančios Vasario 16-osios šventę, susipažinti su paslaptingomis Vilniaus krašto legendomis ir pasigrožėti Vilniaus rajono vaikų pasirodymais atvyko: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, Tradicinių amatų centro Houvalto dvare Maišiagaloje vedėja Jolanta Lapinskaja, Kunigo Prelato Juzefo Obrembskio muziejaus vedėja Juzė Markėvič, NDKC Maišiagalos skyriaus vedėja Tatjana Sinkevič, Vilniaus rajono Centrinės bibliotekos atstovai, Maišiagalos krašto vaikų-lopšelių darželių, darželių, mokyklų direktoriai, mokytojai, ugdytiniai bei jų tėvai.

Renginio pradžioje visi susirinkusieji turėjo progą susipažinti su paslaptingiausiomis Vilniaus krašto legendomis, padavimais ir pasakojimais, kurie atsispindėjo surengtoje parodoje. Pristatyta ir parodos sukūrimo istorija. Beveik visą sausio mėnesį, 52 pedagogai iš 18-os ugdymo įstaigų iš praeities kėlė tiltus į ateitį – sekė vaikams legendas ir pasakojo įdomiausius praeities pasakojimus. „Džiaugėmės, kad iš viso sulaukėme 113 autorių darbų ir tikimės, kad šių darbų kūrėjai – pedagogai taps tiltais iš praeities į ateitį ir toliau įdomiausias Vilniaus krašto legendas, skambiausias dainas, juokingiausius pasakojimus pasakos savo vaikams“, – tarė šios parodos organizatoriai.

Artėjančios šventės proga, visus susirinkusius džiaugsmingai pasveikino Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio direktorė Ivona Marija Matveiko ir perdavė nuo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnės Ritos Tamošiūnienės nuoširdžiausius linkėjimus: „Mūsų laisvei jau virš 100 metų, tad jauskimės šiandien laisvi, dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais, tikėkime ir būkime įkvėpti ateities“, – perskaičiusi sveikinimo žodžius nuo Seimo narės tarė darželio direktorė.

Po nuskambėjusių sveikinimų scenoje žaismingai pasirodė Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai, Sudervės M. Zdiechovskio ir Dūkštų pagrindinių mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupės, Riešės ir Buivydiškių vaikų darželių ugdytiniai, Maišiagalos kun. J. Obrembskio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupė, Glintiškių vaikų darželio ir Avižienių vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai, Šv. St. Kostkos gimnazijos Anavilio ikimokyklinio ugdymo skyriaus grupė.

 

Pasirodymams pasibaigus, sveikinimo žodžius tarė Vilniaus rajono savivaldybė mero pavaduotoja Teresa Demeško „Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie gražaus renginio, mažiesiems artistams už nuostabius pasirodymus ir mokytojams už jų darbą. Sveikinu visus su artėjančia švente ir linkiu, kad Jūsų meilė, kuri atsispindi Jūsų darbuose, šviestų vis ryškiau ir ateityje“, – tarė vicemerė ir įteikė padėkos raštus visiems švietimo įstaigų atstovams, kurie dalyvavo organizuojant parodą.

Renginio pabaigoje Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio direktorė Ivona Marija taip pat padėkojo visiems atvykusiems svečiams, mokytojams už pilietiškumo ugdymą ir visiems palinkėjo gražios Vasario 16-osios šventės.

 

 

 

Shadow up