kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mokslinė-praktinė konferencija „Alergenai: naujos žinios ir jų taikymas praktikoje“

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Vilniaus ir Šiaulių universitetais š. m. gegužės 7 d. organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Alergenai: naujos žinios ir jų taikymas praktikoje“, kuri vyks Sapiegos konferencijų centre, Antakalnio g. 17, Vilniuje.


Šiandien alerginės ligos yra visuomenės sveikatos problema. Per pastarąjį dešimtmetį pastebėta, kad mūsų šalyje alerginių susirgimų, ypač tarp vaikų, gerokai pagausėjo. Tai susiję tiek su individualiais (genetika, gyvenimo būdas), tiek su išoriniais (žmogaus organizmo reakcija į oro taršą ar su klimato kaita susijusius veiksnius) veiksniais.

Remiantis pažangiausiais moksliniais tyrimais paremtomis žiniomis apie alergenus, tinkamai įvertinus alergijos simptomus ir aplinką, kurioje būname, parinkus veiksmingą gydymą, galima žymiai pagerinti žmonių, kenčiančių nuo alergijos, gyvenimo kokybę, mokymąsi bei darbingumą. Savo naujausiomis žiniomis apie su klimato kaita susijusius pagrindinius alerginių ligų rizikos veiksnius, jų įtaką sveikatai ir galimus problemų sprendimo būdus (ypatingą dėmesį skiriant vaikams) konferencijoje pasidalins gydytojai-praktikai, mokslo ir verslo atstovai.

Renginys skirtas visuomenės sveikatos specialistams, medicinos gydytojams, savivaldybių gydytojams, asmens sveikatos priežiūros, ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų atstovams bei kitiems suinteresuotiems asmenims.

Maloniai kviečiama aktyviai registruotis į konferenciją iki gegužės 3 d. el. paštu evelina.maziliauskaite@vvsb.lt

Registruojantis el. paštu nurodykite:

  • dalyvio vardą, pavardę;
  • darbovietės pavadinimą ir pareigas;
  • el. paštą ir telefono numerį.

Konferencijos dalyviams bus išduodami Vilniaus universiteto kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Susirinkus grupei, registracija gali būti sustabdyta ankščiau.

Daugiau informacijos:

Vilniaus m. sav. visuomenės sveikatos biuro stebėsenos skyriaus vedėja Daina Juršytė (daina.jursyte@vvsb.lt) ir visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Evelina Maziliauskaitė (evelina.maziliauskaite@vvsb.lt), tel. (8 5) 205 3416.

Konferencijos partneriai


Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Shadow up