kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

DAROM 2019: tvarkėsi ir pasieniečių vadovybė, tarp netikėčiausių radinių – kelio ženklas upėje

Visą balandžio mėnesį Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai ir darbuotojai rengė talkas ir švarino aplinką ne tik savo padalinių teritorijose, bet kaip ir kiekvienais metais prisijungė prie akcijos „Darom 2019“. Dvyliktoje pilietinėje švarinimo akcijoje dalyvavo ir susibūrė per 60 kolektyvo narių iš VSAT Centrinės įstaigos ir Vilniaus pasienio rinktinės bei Kinologinės veiklos skyriaus, kurie iš anksto buvo suskirstyti grupėmis ir pasidalyta darbais.


Penktadienio rytą, pirmoji grupė – 10 VSAT Centrinės įstaigos pareigūnų ir darbuotojų skubėjo į Naujosios Vilnios seniūnijos paskirtą vietą, Pramonės gatvėje, netoli Stambiagabaritinių atliekų aikštelės.

Penktadienio popietę ginkluoti šiukšlių maišais ir pirštinėmis, pasieniečiai rinko šiukšles iš Mickūnų seniūnijos jiems paskirtų teritorijų. Iš viso tvarkėsi 4 skirtingos grupės. Sukrovę pilnus maišus teršalų iš miško netoli Skaisterių, o kiti iš Mickūnų upės talkinant narui, akcijos dalyviai draugiškai patraukė į Vilniaus pasienio rinktinės vadavietę, kur išvydo pasikeitusią ir atsinaujinusią Vilniaus pasienio rinktinės aplinką, kurioje 4-oji likusi grupė puikiai padirbėjo.

Akcijos metu VSAT pareigūnai rinko popieriaus atliekas, stiklo butelius, statybines ir kitas atliekas. Iš miško ir upės į sąvartyną iškeliavo net 50 maišų pernykščių šiukšlių. Tarp laimikių atsidūrė ne tik įvairus smulkus šlamštas,vaikiška vaikštynė ir dviratis, bet ir kažkieno išmestas automobilio variklis ir likimo valiai upėje palikta statinė.

Rasta daug butelių, polietileno maišų, maisto pakuočių ir padangų upėje. Šiukšlės buvo renkamos į maišus, o iš upės pervežamos traktoriumi. Šiukšles perėmė Mickūnų seniūnija dėkodama Vilniaus pasienio rinktinei už savanorišką iniciatyvą organizuojant talką seniūnijos teritorijoje.

Geros nuotaikos lydimi visą talkos laiką, baigę skirtas užduotis, akcijos dalyviai džiaugėsi nuveiktu darbu.

Įspūdingiausia radinio nominacija ir apdovanojimas atiteko VSAT Centrinės įstaigos narui Jurijui, ištraukusiam iš upės dviratį, variklį, kelio ženklą ir kitas stambiagabaritines atliekas. Po aktyvios veiklos visi kolektyvo nariai susirinko pasistiprinti pasienietiška koše.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje Darom“.


Sabaliauskienė Dovilė 

Shadow up