kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vyko susitikimas dėl jaunimo garantijų iniciatyvų projekto „JUDAM“

Šiandien, gegužės 30 d. Vilniaus rajono savivaldybėje vyko Savivaldybės administracijos  Jaunimo reikalų koordinatoriaus ir Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – SADM) atstovų susitikimas dėl jaunimo garantijų iniciatyvų projekto „JUDAM“.


Visoje Lietuvoje įgyvendinamo projekto „JUDAM“ tikslas – mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio, užimtumo tarnyboje neregistruoto 15-29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes.

Susitikimo metu kartu su SADM atstovais – Jaunimo garantijų iniciatyvų projekto „JUDAM“ koordinatoriais Vilniaus apskričiai, buvo aptartos projekto „JUDAM“ įgyvendinimo galimybės Vilniaus rajone. Atvykę atstovai taip pat papasakojo, kad projekto įgyvendinimo metu Jaunimo reikalų departamente įdarbinti Jaunimo garantijų iniciatyvų koordinatoriai teiks jaunuoliams daug naudingų paslaugų bei viso projekto metu bus siekiama kiek įmanoma individualiau, lanksčiau pažvelgti į jauno žmogaus problemą ir ją spręsti atsižvelgiant į kiekvieno poreikius ir galimybes, tuo pačiu siekiant grąžinti jauną žmogų į darbo rinką ir/ar švietimo sistemą. Tikimasi, kad iki trisdešimt procentų šių jaunuolių pavyks grąžinti mokytis ar dirbti.

Jaunimo reikalų departamente įdarbinti Jaunimo garantijų iniciatyvų koordinatoriai teiks jaunuoliams šias paslaugas:

  • pagalbą pažinti save;
  • socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo;
  • informavimo ir konsultavimo apie jauno žmogaus galimybes;
  • nukreipimo ir palydėjimo pas siauros srities specialistus;
  • pagalbą įsidarbinant ir/arba grįžtant į švietimo sistemą;
  • kitas.

Susitikimo metu aptarius projekto svarbą ir įgyvendinimo galimybes Vilniaus rajone buvo sutarta dėl projekto koordinatorių susitikimo su seniūnijose dirbančiais socialiniais darbuotojais ir aptartos susisiekimo su konkrečiais jaunais žmonėmis galimybės.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia arba susisiekę su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatoriumi el. paštu: erika.kiezun-ambros@vrsa.lt

 

Shadow up