kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame tapti „Baltijos kelias 30“ dalyviais (informacija papildyta)

Š. m. rugpjūčio 23 d. Lietuva, Latvija ir Estija minės Baltijos kelio 30-mečio jubiliejų. Tai yra ypatingai svarbus jubiliejus visoms trims Baltijos šalims, simbolizuojantis laisvę, vienybę ir brolybę.


Minint Baltijos kelio 30-mečio jubiliejų Vilniaus rajono savivaldybė kviečia prisijungti prie „Jeep Club Lithuania“ koordinuojamo automobilių žygio iš Vilniaus į Taliną „Baltijos Kelias 30“. Ta proga kviečiame rajono gyventojus papuošti savo automobilį Baltijos kelio ženklu ir Vilniaus rajono herbu bei vykti Baltijos keliu į Rygą ir Taliną reprezentuoti Vilniaus rajoną.

Vilniaus rajono savivaldybė jungiasi prie organizuojamo automobilių žygio bei pirmiesiems 30 asmenų užsiregistravusiems, nemokamai įteiks Baltijos kelio minėjimo progai skirtus lipdukus su Savivaldybės atributika. Visi norintys kviečiami registruotis iki rugpjūčio 4 d. Kontaktinis asmuo – Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo vyr. specialistas Karol Pacyna, tel. nr. 8 527 55081, el. p. karol.pacyna@vrsa.lt.

Daugiau informacijos apie projektą bei renginio programą rasite: www.baltijoskelias30.lt


Visi gyventojai taip pat kviečiami rugpjūčio 23 d. 18.00 val. susikibti rankomis į Gyvąją Grandinę, kuri tęsis nuo Vilniaus Gedimino Pilies Bokšto iki Ukmergės plento pradžios. Registruotis galima iki rugpjūčio 4 d. el. p. karol.pacyna@vrsa.lt.

 

Kviečiame visus aktyviai prisijungti prie šio istorinio įvykio. Pakartokime istoriją visi kartu! 

Shadow up