kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriuje – nauja ikimokyklinė grupė, Avižienių ir Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijų mokinių pavėžėjimui dar 2 mokykliniai autobusiukai

Š. m. vykusiame Tarybos posėdyje buvo priimti du svarbus sprendimai švietimo srityje. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriuje veiks priešmokyklinė ugdymo grupė, o Avižienių ir Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijų bendruomenės greitu metu galės džiaugtis naujais mokykliniais autobusais.


Siekiant sudaryti sąlygas daliai ikimokyklinio amžiaus vaikų, dėl vietų trūkumo nepatekusių į vaikų darželį, ugdytis pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriuje nuo š. m. rugsėjo 2 d. bus įsteigta ikimokyklinio ugdymo grupė lenkų ugdomąja kalba. Planuojama, kad naujoje grupėje ugdysis apie 14 vaikų.

Taip pat džiugios naujienos Vilniaus r. Avižienių bei Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijoms. Tarybos nariai pritarė perimti Vilniaus rajono savivaldybės nuosavybėn savarankiškosioms funkcijoms įgyvendinti valstybei nuosavybės teise priklausantį ir šiuo metu Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro patikėjimo teise valdomus 2 mokyklinius autobusus.

Vilniaus rajono švietimo įstaigos mokinių pavėžėjimui šiuo metu iš viso turės 46 mokyklinius autobusus, iš jų: 19 geltonųjų ir 27 kitus mokyklinius autobusus (19 iš jų įsigyta Savivaldybės lėšomis).

Kasmet autobusiukų mokinių pavėžėjimui vis daugėja ir tai sudaro dar geresnes sąlygas mokiniams ne tik važiuoti į mokyklas, bet ir vykti į įvairias olimpiadas, konkursus, festivalius, varžybas bei kitus renginius. Neabejojama, kad tokiu būdu yra užtikrinama dar geresnė ugdymo kokybė ir vaikų saugumas.

 

 

Shadow up