kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Aplinkos ministerija kviečia visas Lietuvos įmones dalyvauti „Judriausios įmonės konkurse“

Rūpiniesi savo aplinka? Tau svarbu, kokiu oru tu kvėpuoji? Tau svarbu, kad aplinką tausotų ir tavo darbuotojai? Dalyvauk konkurse ir galbūt tavo įmonė pelnys „Judriausios įmonės 2019“ statusą.


Europos judumo savaitė – didžiausia pasaulyje tvaraus judėjimo kampanija, kasmet vykstanti rugsėjo 16-22 dienomis. Šia kampanija raginama vietos valdžios institucijas ir įmones inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą bei pakviesti visuomenę išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.

2019 metų Europos judumo savaitės tema – „Žingsniuokime kartu“. Kviečiame aktyviai organizuoti šviečiamuosius renginius apie aplinkai draugiškų transporto priemonių naudojimą savo darbo aplinkoje, jų naudą sveikatai ir ekonomikai, supažindinti darbuotojus su esama situacija ir skatinti išbandyti automobilio alternatyvas.

Informacijos apie tai, kaip rūpinatės savo darbuotojais, juos skatinate vykti į darbą tausojant gamtą bei Jūsų įmonės planuojamų Europos judumo savaitės veiklų lauksime iki rugsėjo 9 dienos el. paštu regina.kalisaityte@am.lt.

Judriausia įmonė bus paskelbta jau rugsėjo pabaigoje.

Kilus klausimas galite kreiptis į Aplinkos ministerijos Išteklių valdymo departamento Ryšių su visuomene skyriaus vyr. specialistę Reginą Kališaitytę, tel. 8 706 63 661 arba elektroniniu paštu regina.kalisaityte@am.lt

Shadow up