kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Organizuojami pasieniečių įvadinio mokymo kursai turintiems aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį, arba aukštesnįjį išsilavinimą

Į kursus priimti asmenys aprūpinami uniforma ir nemokamai apgyvendinami bendrabutyje. Išklausę teorinio mokymo kursą, atlikę praktinio mokymo programoje numatytas užduotis ir sėkmingai išlaikę egzaminus bei įskaitas, kursų dalyviai gaus įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir bus įdarbinami šiuose VSAT padaliniuose: Tverečiaus, Lavoriškių, Kenos, Padvarionių, Gintaro Žagunio pasienio užkardose ir Užsieniečių registracijos centre (informaciją apie padalinius rasite čia). 


Pretenduojantys į vidaus tarnybą asmenys prieš gaudami siuntimą įvadinio mokymo kursams, privalės pasitikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinę medicinos ekspertizės komisijoje ir išlaikyti bendrojo fizinio pasirengimo įskaitą.

Turite klausimų?

Daugiau informacijos

Dėl dokumentų pateikimo galite kreiptis:

Miglė Novoslavskaitė, tel. (8 5) 271 7338, migle.novoslavskaite@vsat.vrm.lt.  

Vytautas Suodžius, (8 4) 639 7841, vytatas.suodzius@vsat.vrm.lt.

Dėl mokymo programos turinio, mokymosi organizavimo Pasieniečių mokykloje galite kreiptis – Anna Volčok, (8 5) 219 8235, anna.volcok@vsat.vrm.lt.

 

Shadow up