kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vokalinio ansamblio „Bujwidzianka“ 10-asis jubiliejus

Sekmadienį, rugsėjo 15 d. Buivydžiuose vokalinis ansamblis „Bujwidzianka“ savo garbingo 10-ojo veiklos jubiliejaus proga surengė šventinį koncertą.


Pasveikinti ansamblį bei pasidžiaugti kartu su visais atvyko Vilniaus rajono savivaldybės Tarybos nariai Elvira Lepilova ir Zigmunt Zdanovič, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos direktorė Halina Ravdo, Buivydžių seniūnijos bei Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro atstovai. Perduoti sveikinimai, dovanėlės bei gėlių puokštė ir nuo Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst.

Jubiliejų švenčiantis ansamblis džiugino visus nuostabiomis lietuvių, lenkų, baltarusių ir žydų dainomis. Koncertą taip pat papuošė atvykęs liaudiškų šokių kolektyvas „Jutrzenka“ bei auklėtiniai iš Buivydžių gimnazijos. Gerą nuotaiką visiems užtikrino ir Vincuko Balbatunščiko iš Pustašiškių ir Tetos Franukovos draugija.

Šventiniame renginyje akcentuoti ansamblio – jubiliato pasiekimai, o renginio pabaigoje visi buvo pakviesti prie šventinio torto.

*Vokalinis ansamblis „Bujwidzianka” įkūrtas 2009. Kolektyvą sudaro 10 dalyvių. Ansamblio repertuaras tai liaudies, patriotinės ir religinės dainos. Ansamblis dainuoja lenkų, lietuvių bei ukrainiečių kalbomis. Ansamblis koncertuoja Buivydžių svečiams ir gyventojams įvairių susitikimų, jubiliejų bei metinių švenčių progomis. Dažnai kolektyvas koncertuoja kaimyninėse seniūnijose – Bezdonyse, Sužionyse, Skirlėnuose, Mostiškėse.


Shadow up