kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Geriausioms šalies savivaldybėms įteikti „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai

Š. m. spalio 11 d. minint Vietos savivaldos dieną jau 14-ą kartą „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus buvo pagerbtos Lietuvos savivaldybės.


Apdovanojimų metu visos šalies ministerijos, o taip pat Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus. Iš viso apdovanota 17 Lietuvos savivaldybių.

Renginio metu taip pat buvo pagerbti trys labiausiai savivaldai nusipelnę asmenys. Už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui buvo įteikti „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimai.

„Šiandien Auksinės krivūlės iškeliaus ten, kur pastebimos ryškiausios iniciatyvos ir pastangos žmonių gerovei kurti. Pasidžiaukime drauge su jais ir visi siekime dar daugiau. Dėkoju visiems už pastangas gražinti savo kraštą, už profesionalumą ir atkaklumą. Linkiu sėkmingų ir prasmingų darbų, vertingų iniciatyvų“, – sveikindamas susirinkusiuosius sakė LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius.

Svarbiame apdovanojimų renginyje dalyvavo LR Vyriausybės, Seimo atstovai, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai ir administracijos darbuotojai bei kiti garbūs svečiai. Iškilmingą renginį vedė žurnalistė Livija Gradauskienė, o visiems susirinkusiems koncertavo garsūs šalies atlikėjai ir įvairūs savivaldybių kolektyvai.


Primename, kad Vilniaus rajono savivaldybė už ryškias iniciatyvas bei nuveiktus svarbius darbus rajono gyventojų labui yra pelniusi du „Auksinės krivūlės“ apdovanojimus. 2016 m. Vilniaus rajono savivaldybė pelnė Inovatyviškiausios savivaldybės nominaciją už sėkmingą Klimato kaitos specialiosios programos lėšų panaudojimą, atliekant modernizacijas ar renovacijos darbus Vilniaus rajono visuomeniniuose pastatuose, įrengiant geoterminį šildymą.


2008 metais Vilniaus rajono savivaldybė aukščiausią šalies savivaldos įvertinimą – „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą pelnė už didėjančią paramą sveikatos priežiūrai.
 


Parengta pagal vrsa.lt ir Lietuvos savivaldybių asociacijos informaciją
Nuotr. vrsa.lt ir lsa.lt

Shadow up