kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Išvyka į Vilniaus miesto A. Puškino gimnaziją

2019 m. spalio 30 d. Vilniaus r. švietimo įstaigų specialieji pedagogai ir logopedai dalyvavo metodinėje-konsultacinėje išvykoje į Vilniaus miesto A. Puškino gimnaziją.


Rajono specialistus mielai sutikusi gimnazijos administracija palinkėjo produktyvaus darbo ir gerų įspūdžių, o vyresnioji specialioji pedagogė Irina Celencevičienė supažindino koleges su savo darbo aplinka, priemonėmis, dokumentacijos tvarkymo ypatumais, pasidalijo asmenine patirtimi, patarimais. Atvykusius specialiuosius pedagogus ir logopedus maloniai nustebino aplankytos gimnazijos aplinka, produktyviai išnaudotos erdvės, atsakingas administracijos ir gimnazijoje dirbančių specialistų požiūris į specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius bei teikiamos švietimo pagalbos kokybę.

Vilniaus r. švietimo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinis būrelis nuoširdžiai dėkoja Vilniaus miesto A. Puškino gimnazijai ir specialiajai pedagogei Irinai Celencevičienei už galimybę sudalyvauti įdomioje ir prasmingoje išvykoje, skatinančioje specialistų bendravimą, bendradarbiavimą bei patirties sklaidą.Vilniaus r. švietimo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų
metodinio būrelio pirmininkė
Lina Ivanauskienė

Shadow up