kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje

Lapkričio 21-23 d. Varšuvoje (Lenkija) vyko vienas svarbiausių Vidurio ir Rytų Europos turizmo renginių – 27-oji tarptautinė turizmo paroda „TT Warsaw 2019“, kurioje pirmą kartą buvo pristatyti Vilniaus rajono turizmo ištekliai.


„TT Warsaw“ parodoje savo krašto turizmo išteklius bendrame Lietuvos turizmo informacijos centrų ir verslo stende pristatė daugiau nei 20 atstovų iš visos Lietuvos ir apie 300 turizmo atstovų iš viso pasaulio.

Vilniaus rajono TIC parodos lankytojams pristatė Vilniaus rajono paveldą, edukacinius užsiėmimus bei aktyvaus poilsio galimybes. Šiai parodai buvo išleista dalomoji medžiaga lenkų kalba (lankstinukai, brošiūros, žemėlapiai). Daugiausiai parodos lankytojai domėjosi aktyvaus laisvalaikio galimybėmis, šventėmis ir sveikatingumo vietomis Vilniaus rajone.

Svarbu pažymėti, kad Lenkija išlieka viena iš perspektyviausių turizmo rinkų. Praėjusiais metais Vilniaus rajono apgyvendinimo įstaigose apsistojo virš 20 tūkst. užsienio turistų, iš kurių didžiąją dalį sudarė turistai iš Lenkijos, o bendras jų nakvynių skaičius siekė net beveik 40 tūkst. nakvynių.


Vilniaus rajono TIC informacija

Shadow up