kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Informacija dėl aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis

Teisę į techninės pagalbos priemonių kompensavimą turi Lietuvos Respublikos piliečiai, taip pat užsieniečiai, nustatyta tvarka deklaravę nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, kuriems nustatyti specialieji poreikiai nuolat naudoti techninės pagalbos priemones.

Asmuo, sutuoktinis, pilnamečiai vaikai arba jo įgaliotas atstovas arba asmeniui atstovaujantis savivaldybės socialinis darbuotojas ar neįgaliųjų asociacijos atstovas, norėdamas įsigyti technines pagalbos priemones, turi pateikti šiuos dokumentus:

  • socialinės apsaugos ir darbo ministro nustatytos formos prašymą;
  • asmens tapatybę patvirtinanti dokumentą;
  • išrašą iš medicininių dokumentų (forma Nr. 027/a) (įsigyjant vaikščiojimo lazdeles ir vaikščiojimo priemonių priedus išrašas nereikalingas);
  • neįgaliojo pažymėjimą, pensininko pažymėjimą ir (ar) nuolatinės slaugos poreikio nustatymo pažymą ar kitą dokumentą, kuriame nurodyta, kad asmeniui nustatyta negalia.

Asmenims, norintiems gauti rankomis ar automatiškai reguliuojama lovą, čiužinį praguloms išvengti, lovos staliuką, kuriems nustatytas nuolatinės slaugos poreikis, išrašas iš medicininių dokumentų (forma Nr. 027/a) nereikalingas.

Asmenys, pageidaujantis gauti techninės pagalbos priemones gali kreiptis į seniūniją pagal deklaruota gyvenamąją vietą arba į Vilniaus rajono socialinių paslaugų centrą, adresu: Bažnyčios g. 21, Nemenčinės m., Vilniaus r., telefonas pasiteiravimui: (8 5 2153447), vyresnioji specialistė Natalija Sinkevič, el.p. natalija.sinkevic@spc.vrsa.lt

Dėl techninės pagalbos priemonių įsigijimo, taip pat galima tiesiogiai kreiptis į Techninės pagalbos neįgaliesiems centrą prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Grįžti
Shadow up