kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Juodšilių VBT

Vietos bendruomenės tarybos  (VBT) sudėtis:
Patvirtinta Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. balandžio 14 d. įsakymu Nr. A27(26)-2.

Tadeuš Aškelianec -  Juodšilių seniūnijos seniūnas;

Romutė Liškauskienė - Juodšilių seniūnijos seniūno pavaduotoja;

Zygmund Marcynkevič -  Juodšilių seniūnijos Dusinėnų seniūnaitis;

Kazimir Voišnis - Juodšilių seniūnijos Valčiūnų seniūnaitis;

Mečislav Baranovskij - A. Mickevičiaus seniūnaitijos seniūnaitis

Danuta Darčanova - Juodšilių seniūnijos kaimų bendruomenės pirmininkė;

Lucija Baniuševič - Juodšilių seniūnijos kaimų bendruomenės buhalterė;

Beata Litvinovič - Juodšilių seniūnijos inspektorė;

Lucija Černiak - Religinės bendruomenės atstovė.


 

VBT programos įgyvendinimas Juodšilių seniūnijoje 2015 metais

  • B. Vokės ir Žemaičių gatves Juodšilių k., Miško, Geležinkeliečių ir Draugystės gatves Valčiūnų k. visą vasarą iki vėlyvo rudens puošė  gėlių kompozicijos (130 vnt.) vazonuose specialiuose laikikliuose ant elektros apšvietimo stulpų. Vertė - 999,60 eurai.
  • Pagaminti gėlių vazonų laikikliai, kurie vasarą su gėlėmis bus pakabinti ant elektros apšvietimo stulpų Pušų ir Mokyklos g. Juodšilių k. Vertė - 348,50 eurų.
  • Šv. Uršulės g., Juodšilių k. rekonstruotas metalinis kryžius: į metalinio  kryžiaus rėmus įstatyta ąžuolo mediena, teritorija prie kryžiaus ant buvusių aukštų akmens pamatų aptverta medine tvorele, padaryti laiptai. Vertė - 810 eurų.
  • Pasėta žolė prie naujai įrengtos vaikų žaidimų aikštelės Valčiūnuose. Vertė -100, 09 eurai.
  • Juodšiliuose prie bažnyčios ir Valčiūnuose, Geležinkeliečių g. prie daugiabučių namų papuoštos Kalėdinės eglutės.  Žemaičių g., Juodšiliuose ir Miško g.,Valčiūnuose  ant gatvių apšvietimo elektros stulpų įrengtos kalėdinės šviečiančios dekoracijos. Vertė - 901,81 euras.

Iš  viso Juodšilių Vietos tarybos bendruomenės  sprendiniams įgyvendinti panaudota  3160 eurų. 

 

 

VBT programos įgyvendinimas Juodšilių seniūnijoje 2014 metais

2014 m. Juodšilių seniūnijoje:

-Valčiūnų gyvenvietėje prie kryžiaus įrengta aikštelė ir sutvarkyta aplinka – išklotos trinkelės, įrengti suoliukai ir dekoratyviniai stulpeliai tvorelei, aptverta tvorelė, pasodinti augalai ir veja. Vertė - 3100 litų.

-Juodšiliuose ir Valčiūnuose pasodintos 105 gėlių kompozicijos vazonuose, kurie pakabinti ant elektros apšvietimo stulpų specialiai pagamintuose laikikliuose. Gėlės vazonuose puošia gyvenvietes ir ryškiomis spalvomis džiugina gyventojus nuo pavasario iki pat šalnų. Vertė - 2089,96 litai.

 

 

 VBT programos įgyvendinimas Juodšilių seniūnijoje per 2013 metus

Iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšų vietos bendruomenių tarybų sprendiniams įgyvendinti Juodšilių seniūnijoje buvo įsigyti vazonai su gėlėmis, gėlinės su gėlėmis, suoliukai ir sportinė apranga Valčiūnų futbolo komandai. Šioms visoms priemonėms buvo skirta ir panaudota 9 400 Lt.

Iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšų vietos bendruomenių tarybų sprendiniams įgyvendinti buvo įsigyti vazonai su gėlėmis.

Iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšų vietos bendruomenių tarybų sprendiniams įgyvendinti buvo įsigyti gėlinės su gėlėmis ir suoliukai.

Taip pat iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšų vietos bendruomenių tarybų sprendiniams įgyvendinti buvo įsigyta sportinė apranga Valčiūnų futbolo komandai.


Paskutinis atnaujinimas: 2015-12-18 13:05:44
Grįžti
Shadow up