kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Prieš didžiąsias šventes – kraujo donorystės akcija

Jau tapo tradicija, kad Vilniaus pasienio rinktinė aktyviai rengia ir dalyvauja įvairiose gerumo ir socialinį aktyvumą skatinančiose akcijose.


Pirmadienį didžiųjų švenčių belaukdama, Vilniaus rajono Lavoriškių gimnazija inicijavo kraujo donorystės akciją. Kraujo donorystės akcijoje dalyvavo beveik penkios dešimtys savanorių, prie kurių prisijungė ir Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai ir darbuotojai.

Atvažiavę į gimnaziją Nacionalinio kraujo centro darbuotojai patikrino kraują, suteikė naudingos informacijos ir vos po kelias minutes trukusios neskausmingos procedūros donorai sėkmingai ilsėjosi. Kraujo neatlygintinai davė 9 Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai ir darbuotojai, nors norinčių dalyvauti akcijoje, bet dėl įvairių priežasčių negalėjusių prisijungti, buvo ir daugiau.

Didžioji dauguma susirinkusiųjų kraujo davė pirmą kartą, tačiau noras padėti žmonėms buvo stipresnis už įvairias baimes. Savanoriai nestokojo geros nuotaikos, visi dalyvavusieji buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, džiaugėsi, kad jie gali padėti tiems, kam labiausiai tokia pagalba reikalinga.

„Nieko baisaus čia nėra, - pripažino pirmą kartą kraujo duodanti Vilniaus pasienio rinktinės Sienos kontrolės skyriaus vyresnioji specialistė G. Ruzgaitė. Jai antrino VSAT Turto valdymo valdybos Vilniaus skyriaus logistė Š. Leonaitytė. „Tikiuosi, kad dovanotas kraujas padės kažkam pasveikti“,- sakė Š. Leonaitytė.

Šeimininkų gražiai išpuoštoje salėje, jaukioje aplinkoje kiekvienas donoras jautė šilumą ir pagarbą, o po jos visi grįžo prie neužbaigtų darbų.


 Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Shadow up