kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kalėdinis renginys Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centre

2020 m. sausio 3 d. Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centre vyko šventinis susitikimas. Centro klientus pasveikino sekmadieninės mokyklos prie Rudaminos pravoslavų Šv. Mikalojaus stebukladario koplyčios mokiniai, mokytojos ir kunigas Olegas Gurilevas.


Kreipdamasis į susirinkusius, žodį tarė pravoslavų kunigas Olegas Gurilevas, kuris sveikino su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Sekmadieninės mokyklos mokiniai ir mokytojos sveikino pagyvenusius žmones, deklamavo kalėdinius eilėraščius, dainavo dainas, atliko muzikinius numerius. Surengto koncerto dalyviai ir klausytojai apsikeitė dovanomis ir saldumynais.

Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro tikslas - teikti socialines paslaugas, užtikrinant gyvybiškai būtinų bendruomenės narių poreikių tenkinimą, padedant asmenims spręsti iškilusias socialines problemas bei sudaryti būtiniausias, žmogaus orumo nežeminančias gyvenimo sąlygas asmenims, kurie dėl objektyvių priežasčių negali savimi pasirūpinti, padedant jiems integruotis į visuomenę. Daugiau apie centro veiklas skaitykite čia. 

Informacija ir nuotr. Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro

Shadow up