kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko gerovės centras turės naują automobilį

Šiandien Vilniaus rajono savivaldybės administracijai buvo perduotas naujutėlaitis Toyota automobilis, kurio rakteliai jau artimiausiu metu bus įteikti Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko gėrovės centrui.


Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su partneriais (66 globos centrais bei 60 savivaldybių administracijomis) nuo 2019 m. sausio 1 d. įgyvendina Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“. Projekto tikslas – įveiklinti globos centrus savivaldybėse ir padidinti jų teikiamų paslaugų prieinamumą bei kokybę. Projekte dalyvauja ir Vilniaus rajono savivaldybė su partneriais - Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centru bei Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centru.

2019 m. spalio 15 d. įvyko automobilių globos centrams iš Projekto lėšų pirkimas – vokų plėšimas. Po visų tikslinimų paaiškėjo, kad automobilį pavyko nupirkti tik vienam globos centrui  Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko gėrovės centrui.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos automobilio pirkimo konkursą laimėjo UAB Mototoja. Artimiausiu metu minėtas automobilis bus perduotas Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko gėrovės centrui naudoti ir globos centro funkcijoms vykdyti. 


Shadow up