kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinis projektas „Kalėdinė garsų mozaika“

Nuo 2019 m. gruodžio 2 d. iki 2020 m. sausio 17 d. Vilniau r. Nemenčinės vaikų darželyje vyko tarptautinis projektas „Kalėdinė garsų mozaika“. Projektas buvo skirtas kalėdiniam laikotarpiui. Greitame šių dienų gyvenimo ritme pametame šio laikotarpio reikšmę ir prasmę, todėl organizatoriai pakvietė pedagogus, vaikus bei jų šeimos narius į kalėdinio laikotarpio pažinimo kelionę tam, kad galėtų perduoti jaunesniajai kartai tai, ką brangino ir puoselėjo mūsų senoliai.


Projekto dalyviai turėjo numatyti veiklas savo įstaigoje, kuriuos atitiktų projekto tematiką, parengti stendinį pranešimą, kuris atspindėtų gerąją patirtį įgyvendinant projektą ir pristatyti, dalyvaujant baigiamajame renginyje. Visame projekte dalyvavo apie 150 vaikų ir daugiai nei 50 suaugusiųjų  - pedagogų, tėvų, bendruomenės narių bei įstaigų  socialiniai partneriai. Džiugu, kad į projekto veiklą įsitraukė ne tik Lietuvos Respublikos švietimo ugdymo įstaigos, bet Latvijos bei Baltarusijos Respublikos vaikų darželiai. Projektą rėmė Vilniaus rajono savivaldybė, Nemenčinės miesto seniūnija, Lietuvos lenkų Sąjungos Vilniaus rajono skyrius bei Vilniaus lenkų kultūros namai.

Sausio 14 d. Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje susirinko daugiau nei 100 ugdytinių ir 30 pedagogų iš 10 Vilniaus rajono švietimo ugdymo įstaigų. Tai buvo „Kalėdinės garsų mozaikos“ projekto baigiamasis renginys. Organizuojant šį kulminacinį susitikimą šeimininkai norėjo puoselėti gerą, seną tradiciją ir atskleisti kalėdinių giesmių grožį bei paskatinti visus dainuoti kartu. Kalėdinės giesmės skambėjo lietuvių, lenkų, rusų ir baltarusių kalba. Dainavimas yra tai, kas jungia ir vienija žmones, taigi nesvarbu, kokia kalba mes kalbame ir iš kur esame. Renginys ne tik pakėlė šventinę nuotaiką mažiems ir dideliems svečiams, bet ir sukėlė daug emocijų bei džiaugsmo.

Geriausia kalėdinė dovana - bendravimas. Projekto organizatoriai sudarė sąlygas švietimo įstaigų pedagogams iš įvairių kraštų pasidžiaugti praeitų metų pasiekimais bei kurti bendras idėjas naujiems mokslo metams. Renginyje svečiavosi Vilniaus rajono savivaldybės švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijola Ragucka bei Vilniaus rajono Nemenčinės miesto seniūnijos inspektorė Violeta Podlipska. Renginyje dalyvavo žiniasklaidos atstovas Zigmunt Ždanovič.

Kiekvienas projekto dalyvio atsiliepimas mums yra svarus ir svarbus.  Džiugina išsakyti šilti žodžiai Vilniaus r. savivaldybės muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkės dr. Vaivos Jucevičiūtės-Bartkevičienės ,,...visada labai norime sugrįžti! Nemenčinės vaikų darželio bendruomenė sugeba sukurti tokią atmosferą, kad jautiesi kaip namie su pačiais geriausiais draugais. .....Daug meilės ir širdies įdedama į šį renginį, kiekvienas kampelis išpuoštas, apgalvotos visos smulkmenos, kad vaikams būtų patogu.... Ir pedagogai sulaukia ne ką mažesnio dėmesio.“

Visoms dalyvavusioms įstaigoms buvo įteiktos padėkos, pedagogams - pažymos, o vaikams dovanėlės. Dėkojame visiems už gražius žodžius, Jūsų pakylėtą nuotaiką ir šilumą. Dėkojame, kad buvote su mumis. Tikimės, jog išlaikysime šią gražią tradiciją ir vėl susitiksime po metų.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veslava Šaripa


Shadow up