kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tiesioginė transliacija „Koronaviruso teisiniai iššūkiai verslui: pasitark su ekspertais“

„Versli Lietuva“ kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia stebėti renginio „Koronaviruso teisiniai iššūkiai verslui: pasitark su ekspertais“ tiesioginę transliaciją!


 

Vos tik pasikeitus verslo sąlygoms paskelbus Lietuvoje karantiną, įmonės susidūrė su daugybe teisinių iššūkių – kaip spręsti darbo teisės klausimus, kaip suvaldyti tiekimą ir santykius su tiekėjais, kaip elgtis su įsipareigojimais klientams, kai viskas stoja ir klausimų daugiau nei atsakymų.

Ekstremalios situacijos paskelbimas neatleidžia verslo nuo sutartinių prievolių vykdymo, tačiau iš nežinojimo, neapgalvojimo, pirmosiomis karantino dienomis pasirodė socialiai neatsakingų verslo sprendimų. Ką daryti, kad to išvengti ir suvaldyti rizikas tiek dabar, tiek ateityje?

Į šiuos ir kitus verslui itin aktualius klausimus atsakys ekspertai tiesioginės transliacijos metu, kovo 24 d., 10 val., „Versli Lietuva“ „Facebook“ paskyroje.

Pokalbyje dalyvaus:

    Marius Skuodis, Ekonomikos ir inovacijų viceministras;

    Dr. Tomas Bagdanskis, darbo teisės ekspertas, „iLAW“ vadovaujantysis partneris;

    Irena Barauskienė, sutartinės teisės ekspertė, advokatų kontoros „TGS Baltic“ vyresnioji teisininkė.

Pokalbį moderuos: Daina Kleponė, VšĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė.


Kviečiame verslo atstovus būti aktyviais ir užduoti aktualius klausimus iš anksto (šio „Facebook“ renginio diskusijoje) arba tiesioginės transliacijos metu.


Versli Lietuva informacija

Shadow up