kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuotolinės psichologų konsultacijos karantino metu

Informuojame, kad karantino metu projekto „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“ psichologės bei mediatorė konsultuoja nuotoliniu būdu. 


Asmenys, kurie jau yra pildę projekto dalyvio anketą, konsultacijas gali gauti be apribojimų. Pasibaigus kosultacijai prašome iš savo el. pašto patvirtinti, kad paslauga atitinkamu laiku buvo suteikta, arba, pasibaigus karantino laikotarpiui, atvykti pas psichologę (ar mediatorę) ir pasirašyti už visas šiuo laikotarpiu suteiktas paslaugas.

Asmenys, kurie nėra dalyvavę projekto veiklose (nėra pildę projekto dalyvio anketos), turi užpildyti Projekto dalyvio anketą ir atsiųsti skanuotą (arba nufotografuotą) paštu bsnkoordinatore@gmail.com. Pasibaigus karantino laikotarpiui anketos originalas turi būti pristatytas fiziškai arba paštu adresu: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriui, Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius.

Pasibaigus kosultacijai prašome iš savo el. pašto patvirtinti, kad paslauga atitinkamu laiku buvo suteikta, arba, pasibaigus karantino laikotarpiui, atvykti pas psichologę (ar mediatorę) ir pasirašyti už visas šiuo laikotarpiu suteiktas paslaugas.

Daugiau informacijos bei registracija į konsultacijas telefonu +37068685697 bei el. paštu bsnkoordinatore@gmail.com.Asociatyvi nuotr. pixabay.com

 

Shadow up