kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jūsų verslas buvo įtrauktas į neigiamą poveikį dėl COVID-19 patyrusių įmonių sąrašą?

Siekiant suteikti pagalbą verslui, susidūrusiam su neigiamu poveikiu dėl COVID-19 plitimo, priimtos mokesčių ir valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimą lengvinančios nuostatos. Sudarytas ir Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje vmi.lt paskelbtas sąrašas mokesčių mokėtojų, kuriems automatiškai, be jokių prašymų yra taikomos pagalbos priemonės: nuo kovo 16 d. iki šalyje galios ekstremalioji padėtis jie yra atleisti nuo delspinigių, jų atžvilgiu neinicijuojami nauji išieškojimai. Šis sąrašas yra Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje → Informacija verslui dėl COVID-19.


Po ekstremalios situacijos pabaigos, įmonės, esančios sąraše, mokesčiams sumokėti arba mokestinės paskolos sutarčiai be palūkanų sudaryti, turės du mėnesius.

Pažymima, kad į Valstybinės mokesčių inspekcijos paskelbtą sąrašą nepatekę verslininkai, kurie taip pat galimai patyrė neigiamas pasekmes dėl COVID-19, dėl anksčiau išvardintų pagalbos priemonių taikymo gali kreiptis į mokesčių administratorių, pateikdami nustatytos formos prašymą dėl pasirinktų pagalbos priemonių taikymo.

Į sąrašą neįtraukti verslininkai gali kreiptis tiek dėl Valstybinės mokesčių inspekcijos, tiek dėl Sodros taikomų pagalbos priemonių.

Daugiau informacijos bei dažniausiai užduodamų klausimų rubriką dėl koronaviruso pasekmių verslui, rasite čia.

Prašymo forma dėl pagalbos priemonių taikymo, patyrus poveikį, susijusį su viruso COVID-19 paplitimu

 


Parengta pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos informaciją
Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up