kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gyventojų dėmesiui! Šventinį savaitgalį ribojamas eismas tarp savivaldybių

Šventinį savaitgalį, nuo 2020 m. balandžio 10 d. 20:00 val. iki 2020 m. balandžio 13 d. 20:00 val., Lietuvos Respublikos teritorijoje bus ribojamas keliavimas. Eismo ribojimo metu bus blokuojami iš miestų ar miestelių vedantys keliai, įrengti draudžiamieji kelio ženklai, policijos pareigūnai tikrins kaip laikomasi karantino reikalavimų ir kontroliuos asmenų judėjimą tarp savivaldybių.


Vyriausybės sugriežtintose karantino sąlygose numatyta, kad ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ar miestelius, išskyrus atvejus, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties ar atlikti darbo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicinos pagalbos. Šis ribojimas netaikomas asmenims, kurie vyksta į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio jiems nuosavybės teise.

Atkreipiame dėmesį, kad šventinį savaitgalį patruliuos ir savivaldybių Viešosios tvarkos pareigūnai. Pažymėtina, kad kaimynai ar kiti asmenys gali informuoti policiją apie didesnį šeimos ar asmenų susibūrimą nei įprastai, todėl kviečiame atsakingai įvertinti savo planus. Geriausia ir saugiausia likti savo namuose!


Dėmesio!

Asmenys, dėl neatidėliotinų priežasčių vykstantys į kitą savivaldybę, turi turėti tai įrodančius dokumentus. Tai gali būti tiek popieriniai dokumentai, tiek nufotografuoti dokumentai elektroninėse laikmenose (pvz. mobiliajame telefone, planšetėje ir pan.). Asmenys, neturintys įrodančių dokumentų, pareigūnams privalės įrodyti kelionės į kitos savivaldybės teritoriją pagrindą.

Taip pat keleiviams, vykstantiems priemiestiniais autobusais į darbą (iš darbo) į kitos savivaldybės teritoriją negu gyvenamoji savivaldybė, rekomenduojama su savimi turėti darbo sutartį arba darbuotojo pažymėjimą


Atsakingai vertinkime savo kelionių būtinumą, būkime sąmoningi ir saugokime save bei kitus! Tegul šios Velykos būna kitokios, be gausių šeimos susibūrimų. Tik nuo mūsų visų priklauso kada ir vėl galėsime gyventi be suvaržymų!


Nuotr. asociatyvi unsplash.com

Shadow up