kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Joninių šventė Rudaminoje

Kiekvienais metais Joninių proga Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras (RDKC) organizuodavo nepaprastai gražius ir linksmus renginius, šiemet, deja, pandemija stipriai pakoregavo šios kultūros įstaigos planus. Tačiau RDKC darbuotojai nusprendė Jonines paminėti kitaip ir surengė šventinę loteriją birželio 24 dienos varduvininkams – Jonams, Janinoms bei Danutėms, o taip pat ir Vandoms, kurios savo vardo dieną švenčia birželio 23 dieną.


Loterija vyko birželio 24 d. šalia Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro ir tęsėsi nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Joje galėjo dalyvauti bet kuriuo sau patogiu metu visi Rudaminos seniūnijoje ir kituose miesteliuose gyvenantys Jonai, Janinos, Danutės ir Vandos.

Loterijoje buvo galima laimėti įvairių prizų ir atminimo dovanėlių: kojines, kepures, raktų pakabukus, ženkliukus, RDKC marškinėlius ir rašiklius. RDKC darbuotojai visiems įrodė, kad turi gerą humoro jausmą – pagrindinis loterijos prizas buvo automobilis BMW X6, bet ... žaislinis.

Tą dieną oras buvo geras. Buvo saulėta ir šilta. Smagu, kad loterijoje sudalyvavo tikrai daug varduvininkų. Pavyzdžiui, į renginį atvyko Jano ir Janinos Paliuškevičių, kurie kartu gyvena jau beveik 40 metų, šeima. Jie pasidalino šio vardo suteikimo istorija. Ponas Jan pareiškė, kad tikriausiai tėvų pasirinkimui įtakos turėjo jo vyresnis brolis, kuriam vardas Jan labai patiko. Tuo tarpu ponia Janina vardą gavo savo tėvo – Jano garbei. O pono Jono, pagrindinio loterijos prizo – automobilio laimėtojo šeimoje šio vardo suteikimas tapo tradicija, kurią puoselėja skirtingos kartos.

Diena buvo labai nuotaikinga. Prie geros nuotaikos prisidėjo ir muzikantai, kurie renginio metu grojo akordeonais ir saksofonu.

Varduvininkams RDKC darbuotojai skyrė ir daug gražių palinkėjimų – svajonių, už kurias verta kovoti, džiaugsmo, kuriuo verta dalintis, draugų, su kuriais verta būti, vilties, be kurios negalima gyventi. Jie taip pat palinkėjo, kad kiekvieno loterijos dalyvio gautas skėtis ne tik apsaugotų nuo lietaus, vėjo ir blogo oro, bet ir leistų, kad jo savininko namuose visada tvyrotų gera nuotaika.

Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro direktorė Violeta Cereška dėkoja visiems šventėms dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir puikią nuotaiką, o taip pat kultūros centro darbuotojams, kurių dėka šis renginys įvyko. Padėkos žodžiai skiriami ir Vilniaus rajono savivaldybei už šios šventės finansinę ir moralinę paramą.

 

 Andžej Aškelovič
Nuotraukos: Renata Klim ir Andžej Aškelovič

 

Shadow up