kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėl COVID-19 bus tiriami vaistinių darbuotojai

Vykdant Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro sprendimą bei siekiant užkirsti kelią koronaviruso infekcijos plitimui, buvo patvirtinta tvarka dėl Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje esančių vaistinių darbuotojų prevencinio laboratorinio ištyrimo dėl COVID-19 ligos organizavimo.


Laboratorinius tyrimus COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti paimant tepinėlius iš nosiaryklės ir ryklės vaistinių darbuotojams, tiesiogiai aptarnaujantiems pirkėjus, atliks Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija.

Pirmiausiai prevenciniai laboratoriniai tyrimai COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti bus atliekami vaistinių darbuotojams, dirbantiems vaistinėse, kurios vykdo veiklą asmens sveikatos priežiūros įstaigose arba yra nutolusios nuo šių įstaigų ne toliau kaip 200 metrų atstumu. Antruoju prioritetu bus tiriami vyresni nei 60 metų amžiaus vaistinių darbuotojai. Vėliau – asmenys, dirbantys vaistinėse, esančiose dideliuose prekybos centruose (kuriuose yra dideli lankytojų srautai). Galiausiai išsitirti galės visi kiti vaistinių darbuotojai.

Svarbu pažymėti, kad kita prioriteto asmenų grupė tiriama tik tuomet, kai ištirti visi prieš tai nurodytos prioriteto grupės asmenys.

Atkreipiame vaistinių vadovų dėmesį! Sudarytus įstaigoje dirbančių darbuotojų sąrašus turite pateikti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto skyriui, el. paštu inga.kucevic@vrsa.lt. Gavę informaciją (slaptažodį) iš Ekonomikos ir turto skyriaus dėl galimybės darbuotojams atlikti tyrimus, vaistinės vadovai, turi informuoti savo įstaigos darbuotojus apie registraciją karštąja telefono linija 1808 tyrimui atlikti.

Registruojantis karštąja telefono linija 1808 privaloma nurodyti suteiktą registravimosi kodą, savo asmens duomenis ir kitą prašomą informaciją. Karštoji linija pacientą trumpąja žinute paciento nurodytu mobiliojo telefono numeriu informuoja apie laiką ir mobiliojo punkto adresą, kuriuo pacientas turi atvykti.

Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje esančių vaistinių darbuotojų prevencinio laboratorinio ištyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo tvarka

 

Asociatyvi nuotrauka: pixabay.com


Shadow up