kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Karantino sąlygų švelninimas: leidžiama žaisti vaikų žaidimų aikštelėse

Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas bei panaikinus galiojusį draudimą vienoje vaikų žaidimų aikštelėje žaisti daugiau nei vienos šeimos vaikams, jau nuo gegužės 8 d. vaikai gali šiltas pavasario dienas leisti žaidimų ir sporto aikštelėse lauke, žinoma, laikantis visų Lietuvoje įvesto karantino sąlygų ir rekomendacijų. Vilniaus rajone esančios vaikų žaidimų ir lauko sporto aikštelės irgi atveriamos.


Karantinas tęsiasi, koronaviruso infekcijos pavojus vis dar mūsų tyko, todėl žaidžiantys ir sportuojantys aikštelėse ir toliau privalo laikytis visų nurodomų rekomendacijų bei atsakingai vertinti savo veiksmus ir jų būtinumą. Parkuose ir kitose atvirose viešose erdvėse besilankantieji yra įpareigoti laikytis saugaus kontakto – didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 min. kontaktas, vengti tiesioginio fizinio kontakto – būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius, laikytis tinkamos asmens higienos reikalavimų.

Suaugę ir vyresni nei 6 metų vaikai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes, respiratorius ar kitas apsaugos priemones. Šis reikalavimas netaikomas valgant ir geriant viešojo maitinimo organizavimo vietose bei esant už gyvenamosios vietovės (miestų, miestelių, kaimų, viensėdžių, sodininkų bendrijų) ribų.

Primename, kad karantino režimas Lietuvoje tęsiasi iki gegužės 31 d. 24 val.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 8 d. sprendimas Nr. V-1103 „Dėl Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 19 d. sprendimo Nr. V-453 „Dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse“ pripažinimo netekusiu galios“

 

Shadow up