kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savo veiklą atnaujina visos Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės

Nuo pirmadienio, gegužės 18 d. Vilniaus rajono tėvai ir vėl gali leisti savo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus į darželius ir bendrojo ugdymo mokyklose veikiančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes. Kaip ir iki karantino pradžios, visiems į darželį atvykusiems vaikams bus užtikrinamas maitinimas ir realizuojama ugdymo programa.


Nuo šiol, tėvai nusprendę, kad jų atžala gali lankyti ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo grupę, jokių pažymų iš darbdavių pateikti neprivalo. Be to, tėvai, kurių vaikai po gegužės 18 d. liks namuose ir toliau bus ugdomi nuotoliniu būdu ir neturės mokėti mokesčio už ugdymą. Už vaikus, kurie po gegužės 18 d. ateis į darželius, ugdymo ir maitinimo mokesčiai bus skaičiuojami.

Kaip jau rašėme anksčiau, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančios įstaigos, organizuodamos savo darbą, privalės laikytis nustatytų reikalavimų. Plačiau apie juos galite skaityti čia. 

Vilniaus rajono savivaldybė, siekdama maksimaliai užtikrinti vaikų ir švietimo įstaigų darbuotojų saugumą, jau nuo šeštadienio (gegužės 9 d.) organizuoja švietimo įstaigų darbuotojų, tiesiogiai dirbančių su vaikais, prevencinius tyrimus dėl COVID-19. Nors tyrimai atliekami savanoriškumo principu, švietimo įstaigų darbuotojai kviečiami išsitirti tiek dėl savęs, tiek dėl artimųjų – laiku nenustačius ligos, didėja rizika koronaviruso infekcijos plitimui. Apie tyrimų organizavimo tvarką plačiau skaitykite čia. 

Nepamirškime, karantinas dar nesibaigė ir toliau turime atsakingai vertinti savo veiksmus, laikytis visų saugumo reikalavimų ir rūpintis savo bei artimųjų sveikata!

Asociatyvi nuotrauka pixabay.com 


Shadow up