kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Išrinkti gražiausi piešiniai Vilniaus pasienio rinktinės teritorijoje

Pasieniečių mokyklos organizuojamame piešinių konkurse „Pasieniečiai – Lietuvos valstybės sienos sargyboje“ dalyvauja ir Vilniaus pasienio rinktinės teritorijoje esančios mokymo įstaigos. Konkurso tikslas ne tik populiarinti pasieniečio profesiją, bet ir skatinti jaunimo užimtumą, kūrybišką laiko praleidimą.


Bendradarbiaujant su vietos savivaldybės švietimo skyriais ir tiesiogiai su mokyklomis, balandžio mėnesį buvo paskelbta informacija apie Pasieniečių mokyklos organizuojamą piešinių konkursą. Konkurse dalyvavo per šimtas mokinių iš Vilniaus ir Ignalinos rajono savivaldybių mokyklų.

Pirmasis konkurso etapas vyko pirmadienį Vilniaus pasienio rinktinėje, kurioje vertinimo pakomisės atrinko dviejose amžiaus grupėse po tris geriausius piešinius ir atskirai piešinius, pieštus kompiuteriu.

Piešiniai vertinti atsižvelgiant į jų meniškumą, siužeto originalumą, kompoziciją, atlikimo techniką, aktualumą pristatant Lietuvos pasieniečių veiklą.

Pirmadienį, nuotoliniu būdu susirinkus Vilniaus pasienio rinktinės komisijai, buvo išrinkti geriausi piešiniai, kurie toliau bus perduoti Pasieniečių mokyklai ir vertinami kartu su kitų rinktinių gražiausiais piešiniais. Vertinimo komisijoje – Ignalinos Kultūros ir sporto centro Dailės studijos vadovė ekspertė Nijolė Trinkūnienė, Vilniaus pasienio rinktinės vadas Darius Škarnulis (pirmininkas), Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnės – Justyna Kondratovič ir Jolanta Vaickuvienė kartu su viešųjų ryšių specialistėmis – Rima Maldžiūte ir Dovile Sabaliauskiene.

Nemaža dalis atsiųstų piešinių atspindėjo temą „Tarnybiniai šunys – Lietuvos pasieniečių pagalbininkai“. Tarp geriausiųjų mokinių darbų – yra piešinių iš Vilniaus Stanevičiaus, J. Basanavičiaus Ir Vilniaus rajono Lavoriškių bei Kyviškių gimnazijų. Konkurso tikslas ne tik populiarinti pasieniečio profesiją, bet ir skatinti jaunimo užimtumą, kūrybišką laiko praleidimą.

Jauniausiųjų menininkų kategorijoje, pieštų kompiuteriu – geriausių darbų autoriai – Viljam Šablovski (,,Kasdieninė tarnyba“) Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla (8 metai. 2kl.), Ričardo Stankovskio (,,Pasienietis tarnyboje“) Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija, 2 klasė  ir Jokūbo Čėsnaus darbas, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija, 1 kl.

Dovilė Sabaliauskienė
Valstybės sienos apsaugos tarnybos
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Vilniaus pasienio rinktinė

Shadow up