kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybė ir jos įstaigos dirba nuotoliniu būdu

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, laikinai stabdomas fizinis asmenų aptarnavimas. Maloniai prašome gyventojų ir įmonių savo klausimus spręsti telefonu arba internetu.


Nuo kovo 16 d. (pirmadienio) visi Vilniaus rajono savivaldybės administracijos skyriai ir padaliniai, rajono seniūnijos paslaugas gyventojams teikia tik nuotoliniu būdu, informacija teikiama telefonu. Įprastos konsultacijos ir gyventojų priėmimas Savivaldybėje ar seniūnijose yra atšaukiami. Specialistai yra pasiruošę suteikti visą informaciją el. paštu arba telefonu.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad fizinis patekimas į Savivaldybės ar seniūnijų pastatus karantino laikotarpiu yra apribotas.

Raštus galite teikti el. paštu: vrsa@vrsa.lt bei pasinaudodami elektroninio pristatymo sistema https://epristatymas.post.lt/ arba siųsdami adresu Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius.

Prireikus paslaugų, jas galite užsakyti el. būdu: per elektroninės valdžios vartus https://www.epaslaugos.lt/portal/. Savivaldybės teikiamų paslaugų sąrašą rasite čia.

 

Elektroninių paslaugų portalai administracinių paslaugų užsakymams:

  • LR statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinė sistema Infostatyba
  • Metrikacijos paslaugų informacinė sistema MEPIS
  • Socialinės paramos šeimai informacinė sistema SPIS


Bendroji informacija teikiama telefonais: (8 5) 275 1990; (8 5) 275 1961; (8 5) 275 6925.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos darbuotojų kontaktus galite rasti Savivaldybės internetiniame puslapyje www.vrsa.lt > Struktūra ir kontaktai.

Nepaisant fizinės darbo vietos pakeitimo, Savivaldybė dirba ir darbo funkcijos yra atliekamos, tačiau gali būti tam tikrų nesklandumų, dėl ko iš anksto atsiprašome, kadangi tokia situacija mums visiems yra nauja. Skambinant darbuotojams telefonu, maloniai prašome ragelį palaikyti ilgiau, kadangi yra nustatytas telefoninių skambučių peradresavimas.

Dokumentus galite nuskanuoti arba nufotografuoti mobiliuoju telefonu ar kitomis priemonėmis bei prisegti kaip laiško priedą arba pateikti užsakydami paslaugą el. būdu. Taip pat teikiamus dokumentus galite pasirašyti el. parašu, mobiliuoju parašu arba https://www.epaslaugos.lt/adoc/signer.

Teikiant raštus, prašome nurodyti kontaktinį telefono numerį bei tikslų ir galiojantį el. pašto adresą, kadangi atsakymas ar užsakyti dokumentai bus nuskenuoti ir siunčiami Jūsų nurodytu el. pašto adresu. Siekiant išvengti tiesioginio fizinio kontakto, prireikus dokumentų originalus pateiksime pasibaigus karantino režimui.

Kviečiame susipažinti su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu dėl karantino priemonių taikymo Vilniaus rajono savivaldybės administracijoje ir jos teritoriniuose padaliniuose.

Primename, kad karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.

Karantino metu pastebėję pažeidimus galite kreiptis 112.

Koronaviruso karštoji linija – 1808.


Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Būkime sveiki!

 

Shadow up